سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در جیحون تهران

محله جیحون یکی از محله‌های قدیمی تهران است. این محله در منطقه ده شهرداری قرار دارد و در گذشته آن را با نام استوار لشگری می‌شناختند. تقاطع‌های مهمی چون بهنود، طوس، هاشمی، امام خمینی، مالک اشتر، مرتضوی و کمیل در این خیابان قرار دارند. این محله از شرق با محله کارون و مرتضوی، از غرب با محله زنجان و هاشمی، از شمال با شادمهر و شریف و از جنوب با محله هفت چنار و سی متری جی در ارتباط است.

قیمت آپارتمان در محله جیحون

قیمت آپارتمان در این محله نیز با توجه به عوامل گوناگونی از قبیل متراژ، موقعیت جغرافبایی و قدمت بنا متفاوت است. از طرفی به دلیل نزدیکی محله با میدان انقلاب،  قیمت خانه در آن به نسبت میانگین قیمت در شهر تهران، متوسط  است.

دسترسی به محله جیحون

محله جیحون به دلیل قرار گرفتن در مرکز شهر و یک طرفه بودن خیابان در جهت شمال به جنوب شهر، از ترافیک سنگینی برخوردار است، اما وجود ایستگاه‌های اتوبوس میدان آزادی و میدان انقلاب، ایستگاه BRT بهبودی ( خط ۱ سامانه اتوبوس های تندرو) که در شمال جیحون قرار دارند، دسترسی راحت به سایر محله‌ها را برای عموم مردم فراهم کرده است. این محله ایستگاه مترو ندارد، اما می‌توان برای رفت و آمد از ایستگاه‌های متروی نزدیک به این محله مانند ایستگاه های متروی شادمان، توحید و دکتر حبیب الله استفاده کرد.

امکانات محله جیحون

محله جیحون به دلیل قرارگیری در مرکز شهر امکانات آموزشی، خدماتی و رفاهی فراوانی را برای ساکنین آن فراهم کرده است. این امکانات شامل مجموعه ورزشی نگین تهران، سينما جی، بوستان آیینه، نمایندگی سایپا یدک، نمایندگی ایران خودرو، مجتمع تجاری مفید می باشد.

خرید آپارتمان در استاد معین

خرید آپارتمان در کارون

خرید آپارتمان در زنجان جنوبی