خرید و فروش خانه و آپارتمان در نارمک جنوبی

خرید خانه در نارمک که در گذشته نه‌ چندان دور یکی از خوش‌ آب‌ و هواترین و دلچسب­ ترین مناطق تهران به شمار می‌رفته است، همواره رونق داشته است. هنوز رنگ و بوی اصالت و محبوبیت در این محله وجود دارد و همچنان برای اهالی تهران منطقه ­ای خاص و دلپسند تلقی می‌شود. آب و هوای مطلوب، دسترسی‌های خوب و امکانات رفاهی و تفریحی و درمانی بسیار زیاد و از همه مهم‌تر نقشه‌ی شهری منظم و جذاب از برتری‌های خرید آپارتمان در نارمک جنوبی نسبت به سایر محلات تهران است.

خرید خانه در نارمک جنوبی و سکونت در آن شما را در یکی از بهترین محله‌های شرق تهران ساکن می‌کند. خیابان‌های کم ترافیک و کوچه‌های آرام و ساکت، بوستان‌های محلی زیبا، مراکز تفریحی و دیدنی و رستوران‌ها و کافه‌های متعدد در نارمک جنوبی شما را از سایر نقاط شهر بی‌نیاز می‌کند.

دسترسی به محله نارمک جنوبی

نارمک جنوبی در محدوده‌ی شرقی شهر تهران واقع شده است. این محله در منطقه ۸ شهر تهران قرار گرفته است و از شمال به خیابان ثانی، از شرق به میدان شقایق و بزرگراه شهید باقری، از جنوب به خیابان دماوند و از غرب به خیابان سهیلیان و خیابان افشاری محدود شده است. نارمک جنوبی با محله‌های ‌نیرو هوایی، تهرانپارس، فدک، دردشت، مدائن، هفت حوض، آشتیانی، شورا، زرکش و امامت مجاورت دارد.

وجود بزرگراه‌های امام علی (ع)، رسالت و شهید باقری در نزدیکی این محله امتیازی بسیار عالی برای خرید خانه در نارمک جنوبی است. 5 ایستگاه مترو در نزدیکی نارمک جنوبی قرار دارند و 3 خط اتوبوس بی‌آرتی از نزدیکی این محله عبور می‌کنند و ایستگاه‌های متعددی دارند. نارمک در محدوده طرح ترافیک زوج و فرد قرار ندارد و میتوان به راحتی با اتومبیل شخصی خود به این محله رفت و آمد کرد.

قیمت آپارتمان در نارمک جنوبی

نارمک جنوبی از محلات بسیار خوب شهر تهران محسوب می‌شود و امتیازات زیادی دارد که ارزنده بودن خرید آپارتمان در نارمک جنوبی را به خوبی توجیه می‌کند. نارمک جنوبی با موقعیت جغرافیایی‌ ویژه که خوش‌مسیرترین محله شرق تهران است، امکانات خوب و بافت شهرسازی مدرنی دارد که بر قیمت خرید آپارتمان در نارمک جنوبی تاثیر گذاشته است و سبب شده که میانگین قیمت‌ آپارتمان در نارمک جنوبی بالاتر از میانگین قیمت آپارتمان در تهران باشد.