سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در طرشت تهران

طرشت درگذشته از ییلاقات خوش آب ‌و‌هوا و سرسبز تهران بوده است و به همین دلیل طرح رشت نام گرفته که به مرور زمان به طرشت تبدیل شده است. محله طرشت در منطقه دو شهرداری تهران قرار گرفته است. از خیابان‌های مهم برای خرید آپارتمان در محله طرشت می‌توان به خیابان صالحی، خیابان اکبری، خیابان تیموری، خیابان آزادی و... اشاره کرد. همچنین طرشت از شرق به دریان نو، از سمت غرب به شهرک آپادانا، از شمال به طرشت و از جنوب به اکبر آباد محدود می‌شود. در سالهای گذشته دریان نو، صادقیه، شهرآرا، تهران ویلا و شهرک شهید فکوری جزو طرشت محسوب می شدند، اما با گذشت زمان این مناطق از طرشت جدا شدند و در حال حاضر خود محله ای جداگانه محسوب می‌شوند. طرشت در منطقه دو شهرداری تهران قرار دارد.

بافت محله طرشت هم قدیمی است. هم نوساز. به‌عبارتی تعداد خانه‌های قدیمی و نوساز برابر است. قیمت ملک در این محله تابع عوامل مختلفی است، اما بطور کلی مانند محله‌های دیگر، متوسط رو به بالا است.

دسترسی محله طرشت

محله طرشت در وضعیت بسیار مطلوبی از لحاظ دسترسی قرار گرفته است. سرتاسر این محله را ایستگاه‌های مترو و وسایل حمل و نقل عمومی احاطه کرده است. دو ایستگاه مترو این محله، ایستگاه طرشت و ایستگاه مترو دانشگاه شریف است. به‌علاوه در قسمت غربی این منطقه نیز خطوط اتوبوس تندرو و ایستگاه‌های تاکسی برای اکثر نقاط شهر قرار دارند. قابل ذکر است که اگر از خودروی شخصی استفاده می‌کنید، طرشت به بزرگراه‌های یادگار امام، محمدعلی جناح و شیخ فضل ‌الله نوری دسترسی دارد.

امکانات محله طرشت

محله طرشت از لحاظ مراکز تفریحی در جایگاه بسیار خوبی قرار گرفته است. بوستان معروف شهدای طرشت واقع در خیابان شهید اکبری، پارک عزیزی و بوستان جاوید از مکان‌های تفریحی و سرسبز طرشت می‌باشند. در حال حاضر طرشت دارای مراکز خرید به ‌صورت مجتمع های تجاری بزرگ نیست، اما فروشگاه‌ها و مجتمع های تجاری  بزرگی مانند پاساژ گلدیس و افق و تهرانی به صورت پراکنده در اطراف این محله نیازهای ساکنین را برطرف می‌کنند. از مراکز درمانی این محله می‌توان به درمانگاه آل یاسین و و درمانگاه شهید کاظمیان اشاره کرد.

خرید آپارتمان در صادقیه

خرید آپارتمان در بهبودی

خرید آپارتمان در تیموری