سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در یاخچی آباد تهران

یاخچی آباد یکی از محله‌های جنوب شهر تهران به شمار می‌رود که در منطقه شانزده شهرداری واقع شده است. این محله از شمال با خیابان شیر محمدی، خیابان خالقی پور، خیابان تولایی و میدان بهشت، از شرق با خیابان شهید رجایی و بلوار ابریشم، از جنوب با بزرگراه آزادگان، بلوار وصال و میدان وصال و از غرب با خیابان بهمن یار و میدان بهمن‌یار محدود شده است. همچنین در مجاورت با محله‌های جوانمرد قصاب، نازی‌آباد، تختی، بهمن‌یار و نازی‌آباد شرقی قرار دارند.

قیمت آپارتمان در محله یاخچی آباد

قیمت آپارتمان در این محله همچون سایر محله‌ها با درنظر گرفتن عوامل گوناگونی از قبیل متراژ، موقعیت جغرافیایی و قدمت بنا محاسبه می‌شود. اما قیمت آپارتمان در این محله، به دلیل قرارگیری در جنوب‌ تهران، نسبت به سایر محله‌‌ها پایین است. بنابراین می‌توانید حتی با بودجه محدود، آپارتمان موردنظر خود را خریداری کنید.

دسترسی به محله یاخچی آباد

این محله در طرح ترافیک زوج و فرد قرار ندارد، بنابراین می‌توانید به راحتی در هر ساعت از روز با وسیله شخصی خود به این محله تردد کنید. علاوه بر آن ایستگاه‌های اتوبوس تختی، مسجد مادر، نان ماشینی و شهید گودرزی در این منطقه قراردارند که دسترسی به محله را راحت‌تر می‌کند. این محله ایستگاه مترو ندارد، اما می‌توانید از طریق ایستگاه متروی علی آباد که در مجاورت این محله قرار دارد، به آن رفت‌و‌آمد کنید.

امکانات محله یاخچی آباد

این محله از امکانات رفاهی خوبی برخوردار است. بوستان‌های متعددی از قبیل شقايق، بوستان بهشت، بوستان یاس و بوستان شهرک فرهنگیان در این محله قراردارند. علاوه بر آن در این محله بیمارستان مفرح و درمانگاه‌ها و داروخانه‌های فراوانی نیز وجود دارند.

خرید آپارتمان در نازی آباد

خرید آپارتمان در علی آباد

خرید آپارتمان در تختی