سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در آهنگ تهران

محله آهنگ یکی از محله‌های منطقه چهارده شهرداری است که در جنوب شرقی تهران واقع شده است. این محله به بزرگراه‌های بسیج، محلاتی، امام علی، خاوران و بعثت دسترسی دارد. از نکات مثبت این محله، وجود آپارتمان‌های نوساز و قدیمی با متراژهای متفاوت است. همین امر در افزایش خرید آپارتمان در محله آهنگ، تاثیر بسزایی دارد.

آب و هوا در محله آهنگ نسبتا خوب است و بوستان‌های متعددی در این محله تاسیس شده است. باغ گل محلاتی هم به بهتر شدن آب و هوای منطقه بسیار کمک می‌کند. شما در این محله به مغازه‌ها و فروشگاه‌های مختلف و متعددی دسترسی دارید و بر همین اساس می‌توانید راحت‌تر تمامی نیازهای خود را برطرف کنید. بعلاوه محله آهنگ به دو بخش آهنگ شرقی و غربی تقسیم‌ می‌شود.

قیمت خرید آپارتمان در محله آهنگ

قیمت خرید آپارتمان در این محله به نسبت میانگین قیمت در شهر تهران، متوسط است که البته بستگی به متراژ، موقعیت جغرافیایی و ... نیز دارد. ساختاربندی منظم و هندسی کوچه‌ها و خیابان‌های این محله، افراد زیادی را به رهن و اجاره آپارتمان در این محله ترغیب می‌کند.

راه‌های دسترسی به محله آهنگ

اگر قصد رفت و آمد با خودروی شخصی خود را دارید، بزرگراه آهنگ، بزرگراه محلاتی، بزرگراه بسیج، بزرگراه امام علی، بلوار کوثر و بلوار ابوذر، از راه‌های دسترسی شما هستند. برای حمل و نقل عمومی نیز می‌توانید از ایستگاه متروی نبرد، ایستگاه متروی پیروزی، ایستگاه متروی نیرو هوایی و ایستگاه متروی بسیج استفاده نمایید.

امکانات محله آهنگ

از امکانات مهم موجود در این محله می‌توان به دانشگاه آزاد واحد تهران-‌جنوب، بازار گل محلاتی به عنوان یکی از بزرگ‌ترین باغ گل‌های تهران، بوستان‌های مختلفی مانند فتح، سمیه، گلسار و نسترن، مجموعه‌ ورزشی نواب صفوی و ورزشگاه شهید بروجردی و شهرداری منطقه چهارده اشاره کرد.

خرید آپارتمان در ابوذر

خرید آپارتمان در تاکسیرانی

خرید آپارتمان در اتابک