سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در ابوذر تهران

محله ابوذر در جنوب شرقی تهران و در منطقه چهارده شهرداری قرار دارد. محله ابوذر از شمال با خیابان کریمشاهیان، از شرق با بلوار ابوذر، خیابان ائمه اطهار، بزرگراه بسیج، خیابان حیدری و خیابان ملا، از جنوب با خیابان پرستار و میدان نبرد و از غرب با خیابان نبرد محدود شده است. همچنین در مجاورت با محله‌های ‌پرستار، تاکسیرانی و نبی اکرم قرار دارد. از تقاطع‌های مهم این محله تقاطع بلوار ابوذر- محلاتی، بلوار ابوذر، بلوار زمزم، بلوار ابوذر-ده حقی، ائمه اطهار و بلوار ابوذر- بلوار پاسدار می‌باشند.

قیمت آپارتمان در محله ابوذر

قیمت آپارتمان در این محله مانند سایر محله‌ها با توجه به عوامل گوناگونی از قبیل موقعیت جغرافیایی، قدمت بنا و متراژ متفاوت است. به دلیل آنکه این محله جزو مناطق متوسط در تهران است قیمت خانه در آن متوسط رو به پایین است. بنابراین با هر بودجه‌ای می‌توانید در این محله صاحب خانه شوید.

دسترسی به محله ابوذر

این محله در محدوده ترافیکی قرار ندارد و شما می‌توانید به راحتی از اتومبیل شخصی خود استفاده کنید. اما به دلیل مجاورت با بزرگراه‌ها از حجم ترافیک بالایی برخوردار است. علاوه بر آن محله ابوذر ایستگاه‌های مترو، تاکسی و اتوبوس فراوانی دارد. ایستگاه متروی آن شامل ایستگاه متروی شهید کلاهدوز، پیروزی، نبرد، نیرو هوایی و بسیج همچنین ایستگاه اتوبوس ائمه اطهار که در مجاورت این محله قرار دارد، دسترسی به این محله را راحت‌تر می‌کند.

امکانات محله ابوذر

بازار گل محلاتی تهران بزرگ‌ترین بازار گل پایتخت می‌باشد که در این محله قرار دارد. همچنین به دلیل وجود بوستان‌های فراوانی چون زیتون، شقایق، اقاقیا و فتح این محله جزو محله‌های سرسبز در تهران به شمار می‌رود. علاوه بر آن این محله امکانات رفاهی دیگری مانند مساجد و درمانگاه شبانه‌روزی را در اختیار ساکنین خود قرار داده است.

خرید آپارتمان در تاکسیرانی

خرید آپارتمان در نبی اکرم

خرید آپارتمان در پرستار