سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در جمهوری تهران

محله جمهوری در منطقه یازده  شهرداری تهران واقع شده است. جمهوری از مناطق قدیمی تهران است که در گذشته آن را با نام خیابان شاه آباد می‌شناختند. خیابان شاه آباد در واقع مجموعه‌ای از سه خیابان به نام خیابان شاه ، خیابان نادری و خیابان استانبول است.

محله جمهوری از شمال به میدان انقلاب و خیابان آزادی، از شرق به خیابان‌های وحدت اسلامی و حافظ، از جنوب به میدان راه‌آهن و خیابان شوش و از غرب به خیابان‌های نواب صفوی، شهید ابراهیمی عباسی و میدان حق‌شناس منتهی می‌شود.

قیمت خرید خانه در محله جمهوری

خیابان جمهوری پل ارتباطی بین خیابان‌ انقلاب، خیابان آزادی، خیابان وحدت اسلامی و خیابان حافظ و نواب است. قیمت مسکن در این خیابان متوسط رو به بالا است. جالب است بدانید، خیابان جمهوری با الگو برداری از معماری نوگرای غربی بنا شده است. همچنین قرارگیری سفارت‌‌های فرانسه، ارمنستان، واتیکان و ایتالیا در این خیابان باعث شده تا بیش از پیش بر موقعیت حساس آن تاکید شود. همچنین قرار گرفتن ساختمان بیت رهبری، ساختمان ریاست جمهوری، شورای نگهبان و شورای امنیت ملی موجب استراتژیک ‌تر شدن موقعیت این خیابان شده است.

راه‌های دسترسی به محله جمهوری

این محله چون در مرکز شهر قرار گرفته است به تمامی وسایل نقلیه عمومی اعم از اتوبوس‌های بی آر تی مانند پایانه جنوب- افشار و پایانه راه آهن- پارک وی دسترسی دارد. همینطور به ایستگاه های مترو نواب صفوی و توحید بهترین دسترسی را دارد. در این منطقه روزی 2 میلیون نفر مسافر عبور و مرور می‌کنند.

امکانات محله جمهوری

از امکانات محله جمهوری می‌توان به بازار لوازم صوتی تصویری، بازار موبایل فروشی، بازار ساز فروشی، بازار لاله زار، چهارراه استانبول، بازار کفش سپهسالار و بازار پوشاک در شانزه لیزه اشاره کرد. همچنین اماکن تاریخی مانند موزه ملی قرآن، موزه بانک ملی ایران، کلیسای شرق آشوری، خانه انیس الدوله، چهره‌ای تاریخی‌تر به این خیابان بخشیده‌اند.

خرید آپارتمان در میدان حر

خرید آپارتمان در اسکندری جنوبی

خرید آپارتمان در چهارراه ولیعصر