خرید آپارتمان در رشت

سرمایه‌گذاری در مسکن و خرید آپارتمان در رشت و شهرهای آینده‌دار دیگر، یکی از مطمئن‌ترین روش‌ها برای حفظ سرمایه است. از مهم‌ترین علل رشد اخیر آپارتمان‌سازی و رشد آمار سکونت در شهر رشت، می‌توان به وجود جاذبه‌های گردشگری زیبای این شهر اشاره کرد. وجود تعداد زیاد خانه‌های ویلایی با متراژ بالا، خانه و موزۀ میرزا کوچک‌خان جنگلی، خیابان سردار جنگل و مغازه‌های قدیمی، از زیبایی‌های این شهر است. آب و هوای معتدل و مرطوب همراه با بارش‌های فراوان، باعث شده زندگی و خرید آپارتمان در رشت گزینه‌ای مناسب باشد.

درباره رشت و دسترسی‌های این شهر

رشت در مرکز استان گیلان قرار دارد و به دلیل پیشرفت و رو به‌ رشد بودن در سالیان اخیر مورد توجه افراد بسیاری برای خرید آپارتمان قرار گرفته است. رشت را بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر شمالی ایران می‌دانند. این شهر از شمال به دریای خزر و بندرانزلی می‌رسد، از جنوب به رودبار و سنگر محدود می‌شود، از غرب به فومن و صومعه‌سرا و از شرق با آستانه اشرفیه و کوچصفهان همسایه است. از تهران تا رشت حدود ۳۲۰ کیلومتر مسافت را باید طی کنید تا ۴ ساعت بعد به این شهر خوش آب و هوای شمالی برسید.

قیمت خرید آپارتمان در رشت

قیمت خرید آپارتمان و خانه در محلات شمالی و جنوبی رشت بسیار متفاوت است. محله‌های گلسار، معلم، منظریه و رشتیان از بهترین محلات برای خرید آپارتمان در رشت به شمار می‌آیند. محلات نسبتا خوب دیگری نیز وجود دارد که می‌توانید برای خرید آپارتمان، اقدام کنید. محله‌هایی نظیر جانبازان، آزادگان و دباغیان جزو این محلات محسوب می‌شوند. کسانی که برای خرید آپارتمان در رشت به دنبال صرف هزینه کمتری هستند، می‌توانند این محلات را نیز در نظر بگیرند. برای مشاهده آگهی‌های متنوع، می‌توانید از سایت ملکی دلتا دیدن نمایید.

خرید آپارتمان در تنکابن

خرید آپارتمان در نوشهر

خرید آپارتمان در نور