خانه نبض بازار پیشنهاد دلتا خرید آپارتمان در جردن ، انتخابی مناسب و دلخواه!

خرید آپارتمان در جردن ، انتخابی مناسب و دلخواه!

۰
0
خرید آپارتمان در تهران نیز همچون سایر شهرهای دیگر کشورمان مختصات و ویژگی های خاص خود را دارد، اما با وجود وب سایت ملکی دلتا این راه هموارتر شده و به راحتی می توانید به خانه مورد علاقه تان دست پیدا کنید.
خرید آپارتمان در جردن

اگر قصد خرید آپارتمان در جردن را دارید شاید برای شما هم جالب باشد که اطلاعاتی از گذشته‎ی این خیابان بدست آورید و بدانید علت نامگذاری آن در سال های قبل از انقلاب چه بوده است؟

به گزارش مجله دلتا، براساس ذکر برخی از منابع علت این نام گذاری به خاطر حضور فردی به نام ساموئل مارتین جردن، معلم و مبلغ آمریکایی بوده که درگذشته ریاست کالج آمریکایی تهران که همان دبیرستان البرز کنونی است را برعهده داشته است. این خیابان بعد از انقلاب به خیابان آفریقا و در سال های اخیر به بلوار نلسون ماندلا تغییر نام داده است.

اما همانطور که می دانید برای خرید آپارتمان در تهران باید مراحلی را پشت سر گذاشت و شاید این مراحل به علت گستردگی جغرافیایی آن کمی با سایر شهرهای دیگر ایران متفاوت باشد، زیرا شما در این شهر با وجود 22 منطقه شهری و خیابان های بیشمار وقت زیادی را باید صرف پیدا کردن خانه کنید.

معمولا یکی از راه های رسیدن به اطلاعات دقیق درباره شرایط خرید، فروش و رهن و اجاره در هر منطقه ای مراجعه به مشاوران املاک موجود در آن مناطق است، اما با توجه به رشد و پیشرفت چشمگیر وب سایت های مختلف ملکی در سال های نه چندان دور، راه رسیدن به این اطلاعات راحت تر و دقیق تر شده است.

یکی از این سایت های ملکی که در زمانی اندک می تواند شما را برای رسیدن به خانه دلخواهتان یاری کند، وب سایت ملکی دلتاست. شما می توانید در 24 ساعت شبانه روز با مراجعه به این سایت خانه مورد نظرتان را جستجو و پیدا کنید.

امروز نیز طبق روال گزارش های پیشین قصد داریم تا شما را با شرایط خرید آپارتمان در جردن آشنا و بهترین موارد موجود در این خیابان را معرفی کنیم.

موقعیت های خرید آپارتمان در جردن:

خرید آپارتمان در جردنشمال جردن به ولیعصر 182 متر 3 اتاق26 سال ساختطبقه 1 مشاهده جزئیات ملک
خرید آپارتمانجردن، عاطفی شرقی 81 متر2 اتاق 1 سال ساخت طبقه 3مشاهده جزئیات ملک
جردن 76 متر 1 اتاق4 سال ساخت طبقه 2 مشاهده جزئیات ملک
جردن 125 متر3 اتاق4 سال ساخت طبقه 2 مشاهده جزئیات ملک
خرید خانه جردن 122 متر 2 اتاق نوساز طبقه 1 مشاهده جزئیات ملک
خرید آپارتمانجردن 220 متر4 اتاق14 سال ساخت طبقه 5 مشاهده جزئیات ملک

برای خواندن مطالب بیشتر در زمینه پیشنهاد دلتا از مجله دلتا، دیدن کنید.

بیشتر ببینید در پیشنهاد دلتا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.