خرید آپارتمان در جردن

برای خرید خانه در جردن مطالعه و شناخت شرایط و ظرفیت‌‌ های این منطقه ضروری است تا بتوانید با دیدی جامع خانه مناسب خود را در این محله انتخاب کنید. این محله که در منطقه سوم کلانشهر تهران واقع شده است، به دو بخش  شمالی و جنوبی تقسیم می شود. جردن یکی از معروف‌ترین و گران‌ترین محله های شمال تهران برای خرید خانه و آپارتمان است. این منطقه پس از انقلاب به آفریقا و ماندلا تغییر نام داد، اما بسیاری هنوز آن را با همان نام جردن می شناسند. بافت محله ماندلا پس از گسترش ساخت و ساز به بافتی مدرن و نوساز تغییر یافت. خیابان جردن بین منطقه 1 و 3 تهران واقع شده است و به دلیل رویکردهای مناسب و تعداد زیاد مراکز خرید و هوای خوب و خنک مورد علاقه مردم قشر اشراف تهران است. محله جردن که در واقع خیابانی شمال به جنوب در امتداد بزرگراه مدرس و خیابان ولیعصر است، امروزه به نام خیابان نلسون ماندلا، سابقا خیابان آفریقا و خیابان جردن شناخته می شود.

خرید خانه در جردن

امروزه محله جردن دارای برج ها، ساختمان‌ها و دفاتر تجاری بسیاری است که نه تنها باعث افزایش جمعیت این منطقه می شود، بلکه موجب افزایش ترافیک نیز می شود. اگر قصد خرید خانه در جردن را دارید، خوب است بدانید که این منطقه دسترسی خوبی به سایر مناطق و مراکز خرید دارد، اما گاهی اوقات برای رسیدن به آنجا ترافیک بسیار سنگینی وجود دارد. جردن به عنوان یکی از محله‌ های اعیان نشین تهران شناخته می شود، بنابراین اگر قصد خرید خانه یا اجاره آپارتمان در این منطقه را دارید، باید بودجه نسبتا زیادی را در نظر بگیرید.

خرید آپارتمان یک رویداد مهم در زندگی هر فردی است، بنابراین مهم است که بدانید کجا و با چه قیمتی آپارتمان بخرید. یکی از بهترین و مجلل ترین مناطق تهران منطقه جردن است که می توانید برای خرید آپارتمان به محله جردن فکر کنید. مجموعه ما به شما در خرید و فروش هر ملک در هر منطقه کمک می کند. بنابراین می توانید انواع آگهی‌های خرید آپارتمان در جردن و یا اجاره آپارتمان در جردن را بر اساس منطقه، قیمت و سال ساخت به نمایش بگذارید و برای هر تبلیغ مشخص کنید که کدام ویژگی مناسب است. جردن از خرده محله های امانیه و کاووسیه تشکیل شده است. همچنین بافت های جدیدی در این محدوده وجود دارد. کاووسیه در جنوب بلوار آرش و اسفندیار به دلیل ویژگی های خاص خود به یک مرکز تجاری و اداری تبدیل شده است. همچنین ترافیک روز و شب در این منطقه حدود یک سوم است. در واقع شب ها محله تقریبا خالی از سکنه است. تعداد خانه ها کم و تعداد مراکز تجاری و اداری زیاد است. امانیه که قسمت شمالی محله را از بلوار اسفندیار و بلوار آرش به سمت بالا تشکیل می دهد، یک سازه شهری مرتفع با برج ها و مراکز تجاری متعدد است که موجب توسعه اقتصادی و تجاری محله شده است. همسایه ها در این محله اغلب باسواد و تحصیل کرده هستند.

امکانات موجود در جردن

همه امکانات در منطقه جردن به راحتی قابل دسترسی است. در این محله فروشگاه های بزرگ و کوچکی وجود دارد که می تواند پاسخگوی نیاز اهالی باشد. علاوه بر این، جردن و اطراف آن فروشگاه های رفاهی و مراکز خرید متعددی دارد که می توانید همه برندها را در آن‌ها پیدا کنید. مهم ترین مراکز خرید جردن عبارتند از:

  • ساختمان نگین آفریقا
  • بازار سرخه
  • بازار بزرگ میرداماد
  • مجتمع کامپیوتر و موبایل پایتخت
  • مرکز خرید اسکان
  • پاساژ آسیا
  • مرکز خرید گاندی
  • مرکز خرید گلشهر
  • مرکز خرید کوئین سنتر

منطقه جردن تهران به برج های مجللش معروف است و به دلیل برج های زیاد ساخته شده در این خیابان به عنوان یکی از آبادترین محله ها شناخته می شود. این منطقه به دلیل نزدیکی به بزرگراه های مهم شهر و خیابان های اصلی در موقعیتی خاص با دسترسی بسیار خوب قرار دارد. همچنین سفارتخانه های زیادی در جردن وجود دارد و خیابان ها از نظر سیاسی مهم هستند. درواقع همه ما مرکز خرید معروف جردن را می شناسیم. جردن از نظر امکانات پزشکی، آموزشی، تفریحی و ورزشی چیزی کم ندارد. همه اینها مواردی برای محله ای پرطرفدار برای خرید خانه و البته محله ای گران و ارزنده است. اگر قصد خرید خانه در جردن یا اجاره خانه در جردن را دارید، می توانید خانه های این محله و اطلاعات آن ها را در وب سایت ما بیابید.

خرید آپارتمان در میرداماد

خرید آپارتمان در گاندی

خرید آپارتمان در امانیه