این رنگ مو جدید سن شما را کم نشان می‌دهد

0
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
اگر دوست دارید یک تغییر بزرگ بر روی چهره‌تان بدهید، موهایتان را رنگ کنید. اما یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های خانم‌ها هنگام رنگ کردن موهایشان بالا نشان دادن سن‌شان است.
رنگ مو جدید

رنگ مو جدید به شما حس تازگی و نشاط می‌دهد البته به شرطی که این رنگ مو به چهره شما بیاید و سن شما را بیشتر از آن چه که هست نشان ندهد. به همین دلیل ما در این مطلب از دلتامگ شما را با این رنگ موها که چهره شما را کم‌سن‌وسال نشان می‌دهد آشنا می‌کنیم.

رنگ مو جدید

رنگ‌کردن مو تأثیر بسیار زیادی بر روی  زیبایی شما می‌گذارد. شاید پیش خودتان فکر کنید رنگ مو چه تأثیری بر روی سن افراد می‌گذارد؛ اما اگر تنها یک‌بار موهایتان را رنگ اشتباه گذاشته باشید، متوجه این موضوع خواهید شد.

رنگ موی بلوند توت‌فرنگی

اگر موهای بور و قرمز دوست دارید، استفاده از رنگ موی بلوند توت‌فرنگی یک‌رنگ مو جدید است که تا حد زیاد می‌تواند چهره شما را تغییر دهد. رنگ موی بلوند توت‌فرنگی برای افرادی مناسب است که پوست سرد و روشنی داشته و می‌خواهند علاوه بر ایجاد تنوع، جوان‌تر و کم‌سن‌وسال نیز به نظر برسند.

اگر از این رنگ استفاده کنید، مطمئن هستید که در طولانی‌مدت ماندگاری بسیار زیادی داشته و اصلاً نیازی به مراقبت‌های ویژه ندارد. برای این که این رنگ مو در زمان طولانی همچنان بتواند چهره شما را زیبا و جذاب نشان دهد، می‌توانید هر 6 هفته یک بار، هایلایت های براقی درون آن قرار دهید.

رنگ موی بلوند

رنگ موی بلوند شاید جدید نباشد؛ اما همان چیزی است که زیبایی و جذابیت چهره شما را چندبرابر می‌کند. موهایتان را های‌لایت بلوند گرم با پایه تیره کنید. این رنگ مو باعث جوان‌ دیده‌شدن شما می‌شود و درخشش خاصی به پوستتان می‌بخشد.

رنگ موی بلوند

رنگ موی کاراملی

رنگ موی کاراملی برای خانم‌ها با پوست نسبتاً سبزه بسیار مناسب است. این رنگ مو باعث می‌شود چندین سال از سن واقعی شما کاسته شده و زیباتر به نظر برسید.

مطلب پیشنهادی:  موفقیت فقط پولدار شدن نیست + ویدئو

اگر دوست ندارید همه موهایتان را رنگ کنید، فقط قسمت‌های انتهایی مو را کاراملی کنید. با همین میزان رنگ آن‌قدر شاداب و جوان به نظر می‌رسید که خودتان نیز تعجب خواهید کرد.

رنگ موی بلوند عسلی

این که فکر کنید سنتان بالا رفته و نمی‌توانید موهایتان را رنگ کنید، کاملاً اشتباه است. برعکس شما با رنگ‌کردن مو و البته انتخاب رنگ مو جدید مناسب می‌توانید جوان‌تر به نظر برسید. به‌عنوان‌مثال بلوند عسلی از همان رنگ‌های فوق‌العاده‌ای است که هم جوان‌تر نشانتان داده هم به درخشندگی پوست کمک می‌کند.

رنگ بالیاژ قهوه‌ای

اگر بین شکلاتی یا کاراملی طلایی مردد هستید، بهتر است بالیاژ قهوه‌ای را انتخاب کنید. این رنگ هم چهره‌تان را جذاب‌تر کرده هم باعث می‌شود رنگ پوستتان روشن‌تر به نظر برسد. از طرفی نکته مهم این که بالیاژ قهوه‌ای‌رنگ موی جوان‌کننده صورت است.

رنگ موی شکلاتی طلایی

برای رنگ موی شکلاتی طلایی اصلاً مهم نیست پوستتان روشن یا تیره و سبزه باشد. رنگ موی شکلاتی طلایی برای هر رنگ پوستی مناسب بوده و یک گزینه عالی است.

رنگ موی شکلاتی طلایی

رنگ موی بژ

برای رنگ موی بژ سایه‌های متنوعی وجود دارد. شما باید انتخاب کنید که دوست دارید موهایتان رنگ روشن داشته باشد یا رنگ تیره دوست دارید، برای این منظور کافی است آن را انتخاب کنید تا جوان‌تر از سنی که دارید، به نظر برسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

میوه‌های انرژی‌زا را بشناسید

افزایش انرژی بدن خستگی را از شما دور می‌کند. احساس خستگی، به طور معمول بعد از ظهرها به سرا…