رهن و اجاره خانه و آپارتمان در زاهدان

زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان در جنوب شرق ایران است. این شهر به دلیل داشتن معادن متعدد میزبان مهندسین و سرمایه‌گذاران زیادی است که تمایل به سکونت و اجاره آپارتمان در زاهدان دارند. به همین دلیل تقاضای زیادی برای اجاره خانه در بهترین محله های زاهدان وجود دارد.

مرزی بودن این شهر، از مزیت‌های آن است. داشتن مرز مشترک با پاکستان و نزدیکی به پایانه مرزی میرجاوه از جذابیت‌های زاهدان برای سرمایه‌گذاران و صادرکنندگان ایرانی به پاکستان است. از طرفی زاهدان از فرودگاه بین المللی نیز برخوردار است و همواره افراد زیادی از شهرهای بزرگ مثل تهران به این شهر برای کار و تجارت سفر می‌کنند.

رهن و اجاره خانه و آپارتمان در زاهدان به دلیل مسافرت‌های کاری و مهاجرت به این شهر رونق بالایی دارد. از محله‌های خوب زاهدان می‌توان به محله‌های جنوبی این شهر مثل زیباشهر و نوری صفا اشاره کرد.

قیمت اجاره خانه در زاهدان

قیمت اجاره خانه در زاهدان را می‌توان در طیف وسیعی در نظر گرفت. بسیاری از افراد به دنبال رهن کامل آپارتمان در زاهدان هستند و تمایلی به پرداخت ماهیانه اجاره ندارند. از بهترین محله‌های زاهدان می‌توان به زیباشهر زاهدان اشاره نمود اگر خواهان سکونت در یکی از مناسب‌ترین محله‌های زاهدان هستید می‌توانید به خانه های اجاره‌ای زیباشهر زاهدان فکر کنید و نسبت به آن اقدام نمایید.