خرید و فروش خانه و آپارتمان در زاهدان

زاهدان در جنوب شرق ایران و شمال استان سیستان و بلوچستان شهری است که قدمتی دیرینه دارد. از دلایل محبوبیت خرید خانه در زاهدان رونق بیشتر کسب و کارها و امکانات شهری بهتر نسبت به سایر نقاط استان است. زاهدان مراکز دیدنی، آثار تاریخی و منابع معدنی متعددی دارد و همواره افراد زیادی از شهرهای دیگر برای کار و دیدن این شهر به سیستان و بلوچستان می‌روند.

زاهدان از شرق با پاکستان مرز مشترک دارد و همین امر موجب استراتژیک بودن موقعیت این شهر مرزی شده است. نزدیک‌ترین مرکز استان به پایانه مرزی میرجاوه زاهدان است. این شهر از شمال با زابل، از جنوب با خاش و از غرب با فهرج محدود می‌شود.

خرید و فروش خانه و آپارتمان در زاهدان، مخصوصا محله‌های خوب آن رونق بالایی دارد. جالب اینجاست که بسیاری از افراد با شنیدن نام زاهدان، تنها تصویر یک شهر مرزی دور افتاده با آب و هوای گرمسیری در ذهنشان نقش می‌بندد. در صورتی که این شهر جزو یکی از مقاصد گردشگری کمتر شناخته‌شده‌ای است که مملو از ابنیه‌های باستانی ارزشمند و پدیده‌های طبیعی است.

قیمت خرید آپارتمان در زاهدان

قیمت آپارتمان در زاهدان تابع موقعیت، متراژ و سال ساخت ساختمان است. بسیاری از افراد که خواهان سکونت در این شهر هستند و از اطراف استان آمده‌اند، خرید خانه ارزان در زاهدان را ترجیح می‌دهند. محله‌های حاشیه‌ای بسیاری در زاهدان وجود دارد که امکان خرید خانه ارزان در زاهدان را فراهم می‌آورد. از محله‌های خوب زاهدان می‌توان به محله‌های جنوبی این شهر اشاره نمود. محله‌هایی مثل زیباشهر و نوری صفا از بهترین محله‌های زاهدان هستند که خرید و فروش خانه و آپارتمان در زاهدان در این محله‌ها تقاضای بالایی دارد.

قیمت آپارتمان در زیباشهر زاهدان

قیمت آپارتمان در زیباشهر زاهدان نسبت به بیشتر مناطق این شهر بیشتر است. این محله که در سمت شرقی دانشگاه زاهدان واقع شده است، از بهترین محله‌های زاهدان برای خرید خانه است.

قیمت آپارتمان در مهرشهر زاهدان

اگر خواهان سکونت در خانه‌های مسکن مهر زاهدان هستید، باید نسبت به خرید آپارتمان در مهرشهر زاهدان اقدام کنید. میانگین قیمت آپارتمان در این محله حدودا 15 میلیون تومان است.