رهن و اجاره خانه و آپارتمان در یزد

اجاره آپارتمان در یزد، این شهر باستانی و تاریخی که به عنوان بزرگترین شهر کاهگلی و آجری، شناخته شده است، متقاضیان بسیاری دارد. برخی از محله‌های یزد از موقعیت جغرافیایی بسیار مطلوبی و برخی دیگر نیز از ارزش تاریخی بالایی برخوردار هستند. رهن و اجاره خانه و آپارتمان در یزد با توجه به بافت تاریخی این شهر رونق بسیار بالایی دارد. یزد محله‌های متعددی دارد و می‌توان گفت محله‌های یزد هم مکان مناسبی برای سکونت و هم محل گردش و تفریح به شمار می‌روند.

برای اجاره خانه قدیمی در یزد بهتر است سری به محله‌های فهادان، خیابان قیام، میدان امیر چخماق، خیابان ایران شهر و خیابان مسجد جامع بزنید.

رهن و اجاره آپارتمان در صفائیه یزد

اگر قصد سکونت در یزد را دارید و پول کافی هم دارید پیشنهاد می‌کنیم حتما رهن و اجاره آپارتمان در صفاییه یزد را هم در نظر بگیرید. صفاییه یکی از بهترین و معروف‌ترین محله‌های یزد برای زندگی است. محله گران‌قیمت صفاییه در واقع بالاشهر یزد است و خانه‌های ویلایی و با متراژ بالا دارد.

اجاره خانه در بلوار جمهوری یزد

این بلوار که از بلوارهای مهم یزد است از سه‌راه حکیمیان شروع می‌شود و تا دروازه قرآن یزد ادامه دارد. آرامش و امنیت این منطقه در یزد مثال‌زدنی است. هتل، رستوران، فروشگاه‌ها و مغازه‌های مختلف، بانک‌ها و مراکز اداری و تجاری و مراکز درمانی و هر امکاناتی که بخواهید می‌توانید در بلوار جمهوری به راحتی پیدا کنید. با اجاره خانه در بلوار جمهوری یزد، در یکی از محله‌های خوب یزد امکان سکونت دارید. بلوار جمهوری منطقه‌ای اعیان‌نشین محسوب می‌شود و از موقعیت بسیار خوبی برخوردار است.

اجاره خانه ارزان در یزد

قیمت اجاره خانه در یزد متناسب با موقعیت ملک، امکانات شهری اطراف خانه، متریال استفاده شده در ساخت، متراژ، سن بنا، نزدیکی به اماکن گردشگری و تفریحی متفاوت است. اگر به دنبال ارزانترین محله‌های یزد و محله‌های پایین‌شهر یزد هستید، می‌توانید به محله سید گل سرخ، محله کسنویه، محله چاه ملکی، آزاد شهر، امام شهر، خيابان امام خمينی، حسن آباد مشير و بلوار دهه فجر مراجعه نمایید.

اجاره آپارتمان در امامشهر یزد

اجاره خانه در بلوار جمهوری یزد