رهن و اجاره خانه و آپارتمان در ارومیه

ارومیه به دلیل موقعیت استراتژیکی که داشته است، همواره مورد توجه حاکمان و قدرت‌مندان بوده است و تاریخ کهن این شهر بیانگر اهمیت آن در اعصار و دوران مختلف است. با اجاره خانه در ارومیه ضمن بهره‌مندی از امکان اشتغال بهتر نسبت به سایر شهرهای استان، از طبیعت بی‌نظیر و خارق‌العاده آن نیز بهره‌مند می‌شوید. بازرترین جاذبه دیدنی این شهر دریاچه ارومیه است که شهرت جهانی دارد. از طرفی آب و هوای مطلوب در فصول گرم و آب و هوای بارانی و برفی در پاییز و زمستان افراد زیادی را به خود جلب می‌نماید.

ارومیه از سمت شرق در کنار دریاچه ارومیه، از سمت شمال به شهرستان سلماس، از سمت جنوب به نقده و از سمت غرب نزدیک به مرز ترکیه است. در واقع می‌توان گفت که شهر ارومیه بین کوه‌های آذربایجان غربی و دریاچه ارومیه قرار دارد. اطراف این شهر با کوه‌هایی چون کوه ماه، کوه پنجه سی، کوه چهل مرد شهیدان، کوه سیر، جهودها و… احاطه شده است.

قیمت اجاره خانه در ارومیه

اگر خواهان اجاره خانه ارزان در ارومیه هستید بهتر است سری به محله‌های هفت آسیاب و عسگرخانه یا جارچی و چالا باشی بزنید و نسبت به اجاره آپارتمان در ارومیه اقدام نمایید. همچنین با اجاره آپارتمان در گلشهر ارومیه می‌توانید هزینه‌های مسکن و سکونت در ارومیه را بسیار کاهش دهید.

از بهترین محله‌های ارومیه می‌توان به استادان، دانشکده، امامزاده آزادگان، مولوی ۱ و ۲، بدیعی، فردوسی، خیابان امام رضا، خیابان سعدی، خیابان گلستان، بوستان و رودکی، محله مارالان، محله قلعه‌ چای، محله جهانگیریه، محله شورابه، محله بازار و محله پل قویون اشاره نمود. افرادی که از نظر مالی موقعیت مناسبی دارند تمایل به اجاره آپارتمان در محله‌های بالاشهر ارومیه دارند.

از دیگر محله‌های خوب ارومیه می‌توان به شیخ تپه اشاره نمود. با اجاره آپارتمان در شیخ تپه ارومیه ضمن برخورداری از امکانات شهری مناسب هزینه کمتری نسبت به بالاشهر ارومیه خواهید پرداخت. از دیگر گزینه‌های اجاره خانه در ارومیه که قیمت مناسبی دارد، شهرک بهداری است.