اجاره خانه و آپارتمان در گیشا

محله گیشا که امروزه آن را با نام کوی نصر می‌شناسند در منطقه 2 شهرداری تهران قرار دارد و موقعیت جغرافیایی آن به‌گونه‌ای است که به چهار بزرگراه اصلی متصل می‌شود؛ این محله به دلیل وجود برج میلاد و مراکز تفریحی و تجاری متعدد در میان ساکنان تهران بسیار محبوب است. خیابان‌های گیشا به‌صورت زوج و فرد هستند و بافت شهر از یک معماری انگلیسی الهام گرفته است و جزو محله‌های مدرن تهران به شمار می‌آید. این عوامل سبب شده تا افراد تمایل بیشتری به خرید یا اجاره خانه در گیشا داشته باشند. 

امکانات محله گیشا 

گیشا از امکانات بسیار خوبی برخوردار است طوری که با وجود مغازه‌ها و پاساژهای متعدد، چهره پر جنب‌وجوشی به محله بخشیده است. از مهم‌ترین امکانات این محله می‌توان به بوستان گفت‌و‌گو، برج میلاد، بیمارستان میلاد و مراکز درمانی شبانه‌روزی، پاساژ خاتم، ستاره و ... اشاره کرد. 

مجموعه ما در حوزه خرید و اجاره ملک در هر منطقه‌ای به شما کمک می‌کند؛ بنابراین می‌توانید انواع آگهی‌های اجاره خانه گیشا یا آگاهی از اجاره آپارتمان گیشا بر اساس منطقه و سال ساخت را در سایت دلتا مشاهده نمایید. 

دسترسی محله گیشا چگونه است؟

محله گیشا به دلیل دسترسی راحت به اتوبان در موقعیت خوبی قرار دارد و شما به‌راحتی می‌توانید با اتومبیل خود به این محله تردد کنید. علاوه ‌بر آن درصورتی‌که قصد استفاده از وسایل نقلیه عمومی را دارید، نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این محله، خط هفت است که می‌توانید از آن استفاده کنید. 

قیمت اجاره خانه در گیشا چگونه است؟

قیمت اجاره و رهن خانه گیشا به دلیل برخورداری از امکانات رفاهی عالی و خانه‌های لوکس در مقایسه با سایر محله‌های تهران بالاتر است. در حال حاضر قیمت اجاره یک واحد آپارتمان در گیشا 900 میلیون تومان است. اگر قصد اجاره آپارتمان در گیشا یا قصد اطلاع از قیمت آپارتمان در گیشا را دارید، می‌توانید خانه‌های این محله و اطلاعات آن‌ها را در وب‌سایت ما بیابید.

اجاره آپارتمان در شهرک غرب

اجاره آپارتمان در ستارخان