اجاره خانه و آپارتمان در ولنجک

یکی از بهترین مناطق شمال شهر تهران ولنجک است که در منطقه 1 شهرداری قرار دارد. این محله از شمال به ارتفاعات توچال، از جنوب به بزرگراه چمران، از غرب به درکه و از شرق به رودخانه ولنجک محدود می‌شود. آب‌و‌هوای عالی، مکان‌های تفریحی بسیار و ساختمان‌های لوکس باعث جذابیت محله ولنجک در میان ساکنان تهران شده است. اگر قصد اجاره آپارتمان در ولنجک را دارید، لازم است بدانید که در مقابل امکانات فراوان این منطقه، اجاره خانه در ولنجک بالا است. مجموعه ما در حوزه خرید و اجاره ملک در هر منطقه‌ای به شما کمک می‌کند؛ بنابراین می‌توانید انواع آگهی‌های اجاره اپارتمان ولنجک بر اساس منطقه و سال ساخت را در سایت دلتا مشاهده کنید. 

با امکانات رفاهی و گردشگری ولنجک آشنا شوید

همان‌طور که گفتیم محله ولنجک از امکانات رفاهی خوبی برخوردار است و مکان‌های تفریحی و گردشگری جذابی در این منطقه قرار دارد که باعث می‌شود حتی افرادی که ساکن تهران نیستند سری به این محله بزند. از مهم‌ترین امکانات رفاهی این محله می‌توان به بیمارستان طالقانی، مراکز خرید متنوع و تله‌کابین توچال اشاره کرد.

بررسی قیمت اجاره خانه در ولنجک

مهم‌ترین مسئله‌ای که باعث افزایش اجاره آپارتمان ولنجک می‌شود، متراژ ساختمان، سن بنا و نزدیک بودن خانه مورد نظر به خیابان اصلی است. باتوجه به خانه‌های لوکسی که در این محله قرار دارد، انتظار می‌رود اجاره خانه ولنجک بالاتر از مناطق دیگر تهران باشد. در حال برای اجاره یک واحد آپارتمان 80 متری در ولنجک به یک میلیارد و 500 میلیون تومان ودیعه نیازمندید. اگر قصد  اجاره اپارتمان در ولنجک را دارید، می‌توانید برای مشاهده آگهی‌های بیشتر و اطلاعات آن‌ها را در وب‌سایت ما بیابید.

اجاره آپارتمان در تجریش

اجاره آپارتمان در زعفرانیه