سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در استاد معین تهران

استاد معین یکی از محله‌های معروف منطقه نه شهرداری تهران به شمار می‌رود که به دلیل امکانات رفاهی مناسب و خوش مسیر بودن، متقاضیان بسیاری به دنبال خرید آپارتمان در استاد معین هستند.

موقعیت جغرافیایی محله استاد معین

  • از شمال به میدان آزادی
  • از غرب به مهرآباد
  • از جنوب به امام زاده هاشم
  • از شرق به محله جی

نزدیکی میدان آزادی به این محله را می‌توان جزو مزیت‌های این محله برشمرد که تردد به سایر نقاط شهر تهران را سهل کرده است. اما از سوی دیگر مجاورت با میدان آزادی یک سری مشکلات از جمله آلودگی هوا و شلوغی را برای این محله به ارمغان آورده است.

البته به دلیل کاهش حجم ترافیک، زیرگذری در خیابان آزادی‌ از سمت خیابان شهید جواد اکبری وجود دارد که به کاهش شلوغی کمک کرده است.

قیمت خرید آپارتمان در استاد معین

استاد معین جزو محله‌هایی است که در طول چند سال اخیر جمعیت زیادی از سایر نقاط شهر تهران برای سکونت به این محله سوق پیدا کرده اند. یکی از مهم‌ترین دلایل آن قیمت مناسب مسکن در این محله به نسبت سایر مناطق تهران است.

قیمت مسکن در محله استاد معین متناسب با نوع ساخت، متراژ، امکانات واحد مسکونی، سال ساخت و … متغیر است.

بااینکه در طول سال‌های اخیر ساخت‌وسازهای بسیاری در این محله انجام شده است اما همچنان بخش زیادی از محله استاد معین دارای بافت فرسوده است.  به همین جهت افرادی که اقدام به خرید خانه با سال ساخت بالا می‌کنند باید نهایت احتیاط در این زمینه را داشته باشند.

مزیت خرید خانه در استاد معین

همان‌طور که اشاره شد این محله دسترسی بسیار خوبی به سایر نقاط شهر دارد و دسترسی آسان به حمل‌ونقل عمومی به این موضوع کمک زیادی کرده است. البته کسانی که از خودرو شخصی برای تردد استفاده می‌کنند، لازم است بدانند این محله در طرح زوج و فرد قرار ندارد.

در پایان گفتنی است که قیمت مناسب خرید خانه، نزدیکی به میدان آزادی، دسترسی به مترو، امکانات مناسب رفاهی، نزدیکی به بزرگراه‌های متعدد و … از جمله مزایای خرید آپارتمان در استاد معین هستند.