سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در کمیل تهران

کمیل یکی از محله‌های معروف منطقه ده شهرداری تهران است که به دلیل دسترسی مناسب به امکانات رفاهی و قیمت پایین ملک، متقاضیان بسیاری به دنبال خرید آپارتمان در آن هستند.

بدون شک هر فردی قبل از اقدام برای خرید خانه، باید با محله‌ای که قرار است در آن سکونت داشته باشد، آشنا شود. کسانی که به دنبال خرید خانه هستند، یکی از گزینه‌های بسیار مهمی که همواره مدنظر قرار می‌دهند، موضوع دسترسی راحت به حمل‌ونقل عمومی است.

خوشبختانه چند سالی است که به این محله خط مترو اضافه شده و ساکنان آن به راحتی از طریق مترو به سایر مناطق تهران تردد می‌کنند. البته وجود خط بی آر تی به سهولت دسترسی به ناوگان عمومی افزوده است.

قیمت خرید آپارتمان در کمیل

خرید خانه در این محله به افرادی که دارای نقدینگی محدودی برای خرید مسکن هستند، توصیه می‌شود. چرا که متوسط قیمت مسکن در این محله به نسبت شهر تهران پایین‌تر است. البته باید این نکته را عنوان کرد که این واحدهای مسکونی اغلب دارای امکانات محدود و با سال ساخت بالا هستند.

لازم به ذکر است که قیمت مسکن متناسب با متراژ، نوع ساخت، امکانات واحد مسکونی، سال ساخت، نظر فروشنده و … می‌تواند متغیر باشد.

قیمت نسبتا پایین خانه در محله کمیل باعث شده است بسیاری به منظور سرمایه‌گذاری اقدام به خرید ملک در این محله کنند. اگر شما نیز با سرمایه خود به دنبال یک سرمایه‌گذاری امن در حوزه مسکن هستید، ما خرید آپارتمان در کمیل را به شما پیشنهاد می‌کنیم؛ چرا که سرمایه‌گذاری در این محله بدون ریسک است.

دسترسی به محله کمیل

شما با خرید خانه در محله کمیل به راحتی به مراکز مورد نیاز برای زندگی مانند مراکز اداری و تجاری، درمانی، مذهبی و … دسترسی خواهید داشت و به راحتی می‌توانید همه نیاز روزانه خود را از داخل همین محله تأمین کنید.

دسترسی به مترو در این محله، از طریق ایستگاه کمیل در خط هفت مترو تهران است. این ایستگاه در تقاطع بزرگراه شهید نواب صفوی و کمیل قرار دارد. محله کمیل دارای بی آر تی نیز  می‌باشد که در خط چهار و جنب ایستگاه متروی کمیل قرار دارد.

خرید آپارتمان در هاشمی

خرید آپارتمان در کارون

خرید آپارتمان در هفت چنار