سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در بریانک تهران

بریانک در منطقه ده شهرداری تهران واقع شده است که در گذشته جزو توابع شهر‌ری بوده است  و امروزه جزو محله‌های جنوب شهر تهران به شمار می‌رود.

بریانک یکی از محله‌های قدیمی شهر تهران محسوب می‌شود که از شمال به خیابان کمیل، از جنوب به خیابان قزوین، از غرب به خیابان دعوتی و از شرق به بزرگراه نواب منتهی می‌شود. از خیابان‌های مهم محله بریانک می‌توان به خیابان گلستانی، حسام‌الدین، رضایی و عرب اشاره کرد.

قیمت خرید آپارتمان در بریانک

بافت مسکونی این محله با وجود اینکه در طول سال‌های اخیر ساخت‌وسازهای زیادی در آن  صورت گرفته و ساختمان‌های کلنگی جای خود را به واحدهای مسکونی نوساز داده‌اند، اما همچنان قدیمی است.

این محله از لحاظ دسترسی به مراکز فرهنگی، آموزشی، رفاهی، اداری و ... وضعیت معمولی دارد، اما به دلیل پایین بودن قیمت مسکن در آن، بسیاری از مردم که نقدینگی آنها اجازه خرید خانه در سایر نقاط شهر تهران را نمی‌دهد، این محله را برای خرید خانه انتخاب می‌کنند.

مزایا و امکانات محله بریانک

اغلب افراد قبل از خرید خانه به یکی از نکات مهمی که توجه می‌کنند، مسئله دسترسی به حمل‌ونقل عمومی است؛ چرا که بسیاری از مردم به دلیل نداشتن خودروی شخصی ناچار هستند برای تردد به سایر نقاط شهر، از ناوگان حمل‌ونقل عمومی استفاده کنند. به همین جهت عدم دسترسی به آن، بسیاری را دچار چالش و سختی می‌کند. اما اگر بخواهیم به یکی از مزایای مهم این محله اشاره کنیم، دسترسی راحت به حمل‌ونقل عمومی است.

افرادی که قصد تردد به این محله را دارند می‌توانند از ایستگاه متروی بریانک و ایستگاه بی آر تی واقع در بخش شرقی محله بریانک و تاکسی‌های درون‌شهری استفاده کنند. البته کسانی که با خودرو شخصی تردد می‌کنند، لازم است که بدانند این محله در محدوده طرح ترافیک قرار ندارد.