سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در وحیدیه تهران

محله وحیدیه در شرق تهران و منطقه هشت شهرداری واقع شده است. در واقع وحیدیه نام جدیدی است که برای خیابان داوودی انتخاب کرده‌اند. این محله از شمال به خیابان مدنی، از شرق به خیابان داوودی، از جنوب به خیابان دماوند و از غرب به خیابان سبلان جنوبی و سبلان شمالی دسترسی دارد. همچنین در مجاورت محله‌های شاهد، ارامنه، زرکش، سبلان، تسلیحات و لشکر می‌باشد.

قیمت خرید خانه در محله وحیدیه

از معروف‌ترین خیابان‌های وحیدیه، می‌توان به خیابان شهید مدنی، دماوند، شهید داوودی، سبلان، سبلان جنوبی، سبلان شمالی و بخت آزاد اشاره کرد. همچنین چهارراه نظام آباد در غرب این محله نیز بسیار شناخته شده است. آب و هوای بسیار خوب و امکانات کافی اعم از مراکز خرید و پاساژهای مختلف، افراد زیادی را به خرید آپارتمان در محله وحیدیه متمایل می‌کند. قیمت واحد آپارتمانی در این محله چندان گران نیست، ولی در کل قیمت آپارتمان در آن متناسب با واقع شدن در خیابان یا کوچه مشخص خواهد شد.

دسترسی به محله وحیدیه

این محله در محدوده‌ طرح ترافیک و زوج و فرد نیست و افرادی که خودروی شخصی دارند، به راحتی می‌توانند به مکان مورد نظر خود برسند. در این محله ایستگاه‌های اتوبوس و مترو وجود دارد تا رفت و آمد را برای عموم تسهیل کند. نزدیکی به خیابان سبلان باعث شده است که مراکز خرید و تفریح متنوع آن مورد استفاده‌ ساکنان وحیدیه نیز باشد. همچنین ساکنان محله‌ وحیدیه برای رفت و آمد نیز از امکانات محله‌ سبلان استفاده می‌کنند. ایستگاه متروی نزدیک به این محله، ایستگاه سبلان می‌باشد.

امکانات محله وحیدیه

از امکانات این محله می‌توان به کتابخانه زرکش، سرای محله‌ وحیدیه، بوستان‌ها و فضاهای سبز مانند بوستان نرگس، شهید سیستانی، شهید میرحسینی، مجموعه‌ ورزشی شهدا، مراکز درمانی قدس، زورخانه‌ وحدت، مجتمع تجاری صبا، شهر کتاب نپتون و باشگاه فرهنگی ورزشی شاهین اشاره کرد.

خرید آپارتمان در تسلیحات

خرید آپارتمان در زرکش

خرید آپارتمان در سبلان جنوبی