سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در تسلیحات تهران

تسلیحات در گذشته قسمتی از محله وحیدیه بود، اما حدود یک دهه قبل به یک محله مستقل در شهر تهران تبدیل شد.

تسلیحات محله‌ای واقع در منطقه هشت شهرداری تهران است که همانطور که از نامش پیداست و می‌توان حدس زد، اغلب ساکنان آن نظامی هستند. طبق آماری که در سال 99 اعلام شد، این محله ۲۵۲ کیلومترمربع مساحت و تعداد ۱۸۵۰۵ نفر جمعیت دارد. تسلیحات جزو مناطق شرقی تهران محسوب می‌شود که از نظر امکانات و دسترسی در وضعیت مطلوبی قرار دارد و ساکنان آن به راحتی به مراکز آموزشی، درمانی، رفاهی و … دسترسی دارند.

وضعیت دسترسی محله تسلیحات

از محله‌های نزدیک به تسلیحات می‌توان به محله فدک، زرکش، کرمان، وحیدیه، سبلان و لشکر اشاره کرد. اگر علاقه‌مندید که در خصوص موقعیت جغرافیایی این محله بدانید باید بگوییم که تسلیحات از شرق با خیابان گلشن، از غرب با خیابان مدنی و از جنوب با خیابان داودی محدود شده است.

افرادی که از خودروی شخصی برای تردد به سایر نقاط شهر تهران استفاده می‌کنند لازم است که بدانند خوشبختانه این محله در محدوده طرح زوج و فرد قرار ندارد و به راحتی با خودرو شخصی امکان تردد به این محله را خواهند داشت. وضعیت حمل ونقل عمومی در این محله نیز تقریبا مطلوب است.

قیمت خرید خانه در تسلیحات

افرادی که از نقدینگی محدودی برای خرید خانه برخوردار هستند، خرید آپارتمان در تسلیحات می‌تواند با توجه به امکاناتی که دارد، گزینه خوبی برایشان باشد. البته گفتنی است که قیمت مسکن متناسب با عمر بنا، نوع ساخت، متراژ، امکانات، موقعیت جغرافیایی و … می‌تواند کمتر و یا بیشتر باشد.

یکی از ویژگی‌های بسیار مهم این محله برای خرید خانه، تنوع متراژی واحدهای مسکونی آن است. شما در این محله واحدهای مسکونی 40 تا 150 متری خواهید یافت. گفتنی است، در طول سال‌های اخیر ساخت و سازهای بسیاری در این محله صورت گرفته است، اما به طورکلی با گذر از این محله هنوز ساختمان‌های قدیمی بسیاری به چشم می‌خورند.

خرید آپارتمان در وحیدیه

خرید آپارتمان در فدک

خرید آپارتمان در زرکش