سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در مدائن تهران

منطقه هشت تهران بسیار گسترده بوده و محله‌های زیادی را در بر گرفته است. یکی از محله‌های این منطقه، محله مدائن است. محله مدائن در منطقه هشت شهرداری و محدوده شرقی تهران قرار گرفته است. این محله از شمال با خیابان آیت شمالی و بزرگراه سردار سلیمانی، از جنوب با خیابان ثانی و خیابان رودباری و از غرب با خیابان آیت جنوبی و میدان نبوت محدود شده است.  مدائن در مجاورت محله‌های نارمک شمالی، دردشت، نارمک، نارمک جنوبی و نارمک شرقی قرار دارد.  نزدیکی مدائن به محله نارمک یک ویژگی مثبت برای این محله می‌باشد.

قیمت خرید آپارتمان در محله مدائن

در این محله امکانات رفاهی به اندازه کافی وجود داشته و محله‌ای مناسب برای خرید آپارتمان است. قیمت ملک در این محله بسته به خیابان، متراژ، سن بنا و ... متفاوت است، ولی بطور کلی قیمت نسبت به میانگین قیمت ملک در تهران، متوسط رو به بالاست. برای دسترسی به محله مدائن می‌توانید از ایستگاه متروی سرسبز و ایستگاه اتوبوس آیت استفاده کنید. ایستگاه متروی میدان علم و صنعت نیز به این محله نزدیک است.

امکانات موجود در محله مدائن

از اماکن مهم این محله می‌توان به رستوران جوانان، بازار موبایل شرق، مجتمع تجاری امرالد استار، استخر دلفین نارمک، رستوران و کباب سنتی افق بناب، رستوران نمکدون محله مدائن، رستوران نارنج در محله نارمک شمالی، رستوران نمکدون، رستوران نارنج در محله نارمک شمالی و رستوران ایرانی اشاره کرد.  از مراکز خرید بزرگ نزدیک به محله مدائن، می‌توان به مرکز خرید سون سنتر اشاره کرد.