سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در کرمان تهران

محله کرمان یکی از محله‌های منطقه هشت شهرداری تهران است. این محله در محدوده شرقی تهران قرار گرفته و در مجاورت محله‌های مجیدیه، نارمک شمالی، فدک، تسلیحات و لشکر قرار دارد. این محله از شمال به بزرگراه رسالت، از شرق به بزرگراه امام علی، از غرب به فرعی‌های منتهی به خیابان ۱۶ متری دوم مجیدیه و از جنوب به مسیل باختر ختم می‌شود. یکی از امتیازاتی که متقاضیان مسکن را به خرید آپارتمان در محله کرمان متمایل می‌کند، غلبه بافت مسکونی بر کاربری‌های تجاری و اداری آن است. از دیگر مزایای آن بوستان‌های متعدد مانند بوستان گلبرگ در این محله و اطراف آن می‌باشد.

قیمت خرید آپارتمان در محله کرمان

محله کرمان مانند دیگر محله‌های تهران، دارای مغازه و فروشگاه‌هایی برای رفع مایحتاج ساکنین آن است. قیمت ملک هم در این محله مانند بیشتر محله‌های تهران، متوسط رو به بالا است.

امکانات موجود در محله کرمان

کرمان از جمله محله‌هایی است که در آن کلیسا وجود دارد. این کلیسا در غرب محله کرمان قرار گرفته است و در مجاورت محله مجیدیه جنوبی است. از دیگر مکان‌های مهمی که در این محله وجود دارد، باغ ‌موزه مینیاتوری کشور است. مراکز درمانی مهم در این محله، آزمایشگاه دکمه‌چی و درمانگاه شبانه روزی پارتیان می‌باشند. سرای محله کرمان در خیابان افشار نیز از مکان‌های عمومی این محله می‌باشد.

در این محله هنوز ایستگاه مترو افتتاح نشده است و اگر خواهان رفت و آمد با مترو هستید، باید از ایستگاه متروی جانبازان استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس شانزده متری مجیدیه نیز به این محله دسترسی دارد.  به علاوه این محله در محدوده‌ ترافیک زوج و فرد قراردارد و بنابراین برای تردد با اتومبیل شخصی باید این نکته را نیز در نظر داشته باشید.

خرید آپارتمان در نارمک جنوبی

خرید آپارتمان در فدک

خرید آپارتمان در مجیدیه جنوبی