سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در فدک تهران

محله فدک در شرق استان تهران و در منطقه هشت شهرداری واقع شده است. فدک یکی از محله‌های نسبتا کوچک این منطقه شهرداری به حساب می‌آید که به دلیل موقعیت و دسترسی مناسب، متقاضیان بسیاری قصد خرید آپارتمان در فدک را دارند.

قیمت خرید خانه در فدک

بافت مسکونی این محله را می‌توان جوان دانست. قیمت مسکن در این محله از متوسط قیمت مسکن در شهر تهران کمی بالاتر است، از همین رو خرید خانه در محله فدک نیازمند سرمایه نسبتا  بالایی است.

این محله واحدهای مسکونی متنوعی به جهت نوع ساخت و امکانات دارد، از همین رو هر فردی به راحتی می‌تواند خانه ایده‌آل خود را به راحتی در این محله پیدا کند. اگر هدف شما  از خرید آپارتمان در فدک سرمایه‌گذاری است، نگران نباشید خرید ملک در این محله بدون ریسک است و آینده روشنی دارد.

وضعیت دسترسی و حمل و نقل عمومی محله فدک

در خصوص موقعیت جغرافیایی این محله باید توضیح دهیم که محله فدک از شمال به بزرگراه امام علی، از شرق به محله هفت حوض، از غرب به محله کرمان و از جنوب به نارمک منتهی می‌شود.

این محله در محدوده طرح زوج و فرد قرار دارد، از همین رو بهترین گزینه برای تردد استفاده از وسائط حمل و نقل عمومی است. دسترسی مناسب به حمل و نقل عمومی یکی از ویژگی‌های بسیار مهم این محله به شمار می‌رود که باعث شده رفت‌وآمد به سایر مناطق تهران به سهولت انجام بگیرد و افرادی که وسیله شخصی برای تردد ندارند، مشکلی از جهت تردد نداشته باشند. این محله دارای مترو (ایستگاه متروی فدک در خط 2)، خط بی آر تی و تاکسیرانی است.

گفتنی است وجود مراکز رفاهی، تفریحی، ورزشی، مذهبی، آموزشی و اداری نیز در منطقه هشت شهرداری تهران باعث شده است ساکنان محله فدک مشکلی در این زمینه نداشته باشند.

خرید آپارتمان در هفت حوض

خرید آپارتمان در تسلیحات

خرید آپارتمان در کرمان