سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در دردشت تهران

محله دردشت در منطقه هشت شهرداری و در سمت شرق تهران قرار دارد. لازم است بدانید که دردشت در طرح ترافیکی زوج و فرد نمی‌باشد. این محله به بزرگراه‌ها و خیابان‌های مهمی مانند بزرگراه باقری، بزرگراه رسالت، بزرگراه شهید قاسم سلیمانی (رسالت)، جانبازان شرقی (گلبرگ شرقی)، شمشکی، ثانی، 46 متری نارمک، حیدرخانی، حاج عبادی، پنجاه و دوم، اخلاقی هفتاد و دو، هفتاد و دوم شرقی، بهمن شرقی (خاموشی) و بوجاریان پیوند خورده است.

قیمت خرید آپارتمان در محله دردشت

محله دردشت از شمال به بزرگراه سردار سلیمانی و خیابان حیدرخانی، از شرق به خیابان صادقی، بزرگراه سردار سلیمانی شرق، بزرگراه باقری و بزرگراه سردار سلیمانی غرب، از جنوب به میدان شقایق و خیابان ثانی و از غرب به خیابان رودباری منتهی می‌شود. متوسط قیمت آپارتمان در محله دردشت نسبت به میانگین نرخ آپارتمان در سایر محلات شهر تهران متوسط است. همچنین این محله در مجاورت محلاتی همچون ‌تهرانپارس غربی، تهرانپارس، نارمک شمالی، مدائن، نارمک، نارمک جنوبی، نارمک شرقی قرار دارد.

راه‌های دسترسی به محله دردشت

محله دردشت با دسترسی به خطوط تاکسیرانی و اتوبوسرانی از بهترین موقعیت جغرافیایی نسبت به سایر مناطق برخوردار است. همچنین نزدیکی به خطوط ریلی درون‌شهری همچون ایستگاه متروی علم و‌ صنعت، ایستگاه متروی باقری و سرسبز، امکان حمل و نقل راحت و آسان ساکنین این منطقه را فراهم کرده است.

ایستگاه متروی علم و‌ صنعت، ایستگاه متروی باقری و سرسبز در فاصله کمی از خیابان دردشت و پایانه اتوبوسرانی شمال خیابان دردشت، دسترسی این محله را به سایر مناطق بسیار آسان کرده‌ است.‌ پایانه اتوبوسرانی شمال خیابان دردشت با برخورداری از دو خط مهم بی‌آرتی همچون خاوران-علم و صنعت که مسیر جنوب به شرق تهران و خط بیهقی-علم و صنعت مسیر شرق به غرب را به هم پیوند می‌دهد.

امکانات محله دردشت

این محله با قرارگیری در منطقه هشت شهرداری تهران از امکانات تفریحی، رفاهی، آموزشی و درمانی بسیاری بهره‌مند می‌باشد. این امکانات شامل رستوران ستاره فرهنگ، پارک یاسمن، بوستان معلم، بوستان گلدار، بوستان خبرنگار، پارک، پارک ارغوان، بازار میوه و تره بار دردشت، رستوران و غذاخوری آبادان خ ثانی، بوستان کوکب، بوستان فدک، بوستان یاسمن، بوستان شقایق، مرکز خرید کویتی‌های نارمک، مجتمع تجاری مروارید نارمک، مرکز خرید نبوت، مرکز خرید کیش، مرکز خرید قائم ،مرکز خرید امرالد استار، دانشگاه علم و صنعت، بیمارستان الغدیر، بیمارستان انصاری، فرهنگسرای خانواده، دبیرستان دکتر حسابی، مسجدالنبی و مسجد جامع می‌شود.

خرید آپارتمان در تهران پارس

خرید آپارتمان در مدائن

خرید آپارتمان در نارمک جنوبی