سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در هفت تیر تهران

حتی اگر پایتخت‌نشین نبوده باشید، حتما برای یک‌بار هم که شده نام محله هفت تیر به گوشتان خورده است؛ محله‌ای پر جنب‌وجوش که در منطقه هفت شهرداری تهران واقع شده است. میدان هفت‌تیر نیز یکی از میدان‌های مهم شهر تهران است که در محدوده مرکز شهر جای گرفته است.

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های این محله دسترسی آسان به سایر نقاط شهر است که باعث شده که افراد بسیاری متقاضی خرید آپارتمان در هفت تیر باشند. اگر در خصوص موقعیت دسترسی این محله بخواهید بدانید، لازم است که بگوییم هفت تیر از سمت جنوب به خیابان‌های شهید مفتح و کریم خان زند و از طرف شمال به خیابان بهار شیراز و بزرگراه مدرس محدود می‌شود.

بافت مسکونی هفت تیر اغلب قدیمی است و واحدهای تجاری و اداری بسیاری در آن فعالیت می‌کنند. البته صنف پوشاک در این محله حضور پررنگی دارند و بسیاری از تهرانی‌ها برای خرید پوشاک علی الخصوص مانتو به این محله مراجعه می‌کنند.

قیمت مسکن در هفت تیر

اگر به دنبال اطلاع از وضعیت قیمت مسکن در هفت تیر هستید، بد نیست که یادآوری کنیم که قیمت مسکن متناسب با نوع ساخت، سال ساخت، موقعیت جغرافیایی، امکانات واحد مسکونی، نظر فروشنده و … متفاوت است. بر همین اساس اگر به دنبال خرید آپارتمان هستید، باید متناسب با بودجه خود اقدام به خرید خانه کنید.

دسترسی و امکانات محله هفت تیر

دسترسی سهل به وسایل حمل و نقل عمومی همچون مترو، بی آر تی، تاکسی‌ و … از مزیت‌های مهم هفت تیر محسوب می‌شوند که با توجه به شلوغی این محله در ساعات پیک ترافیک، مردم را از استفاده از خودروی شخصی بی‌نیاز کرده است. ایستگاه متروی هفت تیر که در خط یک مترو قرار دارد در این محله واقع شده است.

از خیابان بهار، کریم خان زند و مفتح می‌توان به عنوان مهم‌ترین خیابان‌های محله هفت تیر نام برد. دسترسی آسان به امکانات رفاهی، درمانی، اداری، آموزشی، فرهنگی و … ساکنان این محله را از تردد به سایر نقاط شهر تهران بی نیاز کرده است.

خرید آپارتمان در بهار

خرید آپارتمان در قائم مقام

خرید آپارتمان در خاقانی