سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در بهار تهران

محله بهار، محله‌ای در مرکز تهران و منطقه هفت شهرداری است. این محله از شمال با خیابان بهار شمالی، خیابان بهار شیراز و خیابان حجازی  و از شرق با خیابان کاج و خیابان دکتر شریعتی محدود شده است. به علاوه این محله در مجاورت محله‌هایبهارستان، سهروردی، کاج، خاقانی، خواجه نصیر طوسی نیز قرار دارد. خیابان بهار از دو بخش شمالی و جنوبی تشکیل شده است که بخش جنوبی آن از خیابان انقلاب تا خیابان طالقانی و بهار شمالی از خیابان طالقانی تا بهار شیراز امتداد دارد.

قیمت خرید خانه در محله بهار

در محله بهار امکانات کافی وجود داشته و دسترسی آن به دیگر مناطق بسیار عالی است. همین امر موجب شده تا افراد زیادی این محله را برای خرید آپارتمان انتخاب کنند. البته که قیمت خرید مسکن در این محله کمی بالاست و معمولا افراد به سراغ اجاره آپارتمان در محله بهار می‌روند. برای دسترسی به محله بهار می‌توانید از ایستگاه متروی فردوسی و دروازه دولت استفاده کنید. در این محله برای راحتی رفت و آمد شما، خطوط اتوبوس و تاکسیرانی در خیابان انقلاب و بهارشیراز قرار گرفته است.

امکانات محله بهار

محله بهار را به بورس لباس کودک با برندهای داخلی و خارجی می‌شناسند. در خیابان بهار حدود 40 فروشگاه لباس کودک وجود دارد. مجتمع تجاری - اداری بهار، پاساژ چهل ستون و مجتمع تجاری سپنتا از مراکز خرید مهم محله بهار هستند. از مراکز درمانی این محله نیز می‌توان به بیمارستان آراد، ایرانشهر، خانواده و 502 ارتش اشاره کرد. سرای محله بهار نیز از جمله مراکز فرهنگی - آموزشی این محله است که در خیابان یزدان نیا قرار دارد.

خرید آپارتمان در سهروردی شمالی

خرید آپارتمان در سهروردی جنوبی

خرید آپارتمان در ایرانشهر