خرید آپارتمان در آپادانا

آپادانا که امروزه به نام محله خرمشهر شناخته می‌شود، در منطقه هفت شهرداری تهران قرار گرفته است. این خیابان، خیابانی شلوغ و پرترافیک با فروشگاه‌ها و مغازه های رنگارنگی است که سرشار از تلاش و تکاپو است. خیابان آپادانا (خیابان خرمشهر) در نزدیکی محله نیلوفر-شهید قندی واقع شده است. محله آپادانا از شرق به خیابان سهروردی و از غرب به خیابان قنبرزاده در نزدیکی مصلای تهران دسترسی دارد.

قیمت خرید خانه در آپادانا

آپادانا یکی از محله‌های قدیمی تهران است که هنوز هم خانه و مغازه‌های قدیمی در آن به چشم می‌خورد. با این حال در این محله مانند دیگر محله‌های تهران، ساخت و ساز آپارتمان‌های نوساز و لوکس هم تا حدودی انجام شده است. قیمت خرید و اجاره آپارتمان در این محله بستگی به خیابان، شرایط و متراژ ملک دارد.

در این محله مکان‌های مهمی مانند سازمان امور مالیاتی کشور، شهرداری منطقه هفت و مرکز خرید اندیشه واقع شده‌اند. از مراکز درمانی نزدیک به خیابان آپادانا نیز می‌توان به بیمارستان مادران اشاره کرد.

دسترسی به آپادانا

اگر خودروی شخصی دارید، از طریق محله سهروردی می‌توانید به این خیابان دسترسی پیدا کنید. اگر هم قصد تردد با وسایل نقلیه حمل و نقل عمومی را دارید، ایستگاه متروی سهروردی و ایستگاه شهید قدوسی، نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به این خیابان هستند. ایستگاه‌های اتوبوس در محله نیلوفر و سهروردی شمالی و همچنین خطوط تاکسی‌رانی نیز در این خیابان آماده خدمت‌رسانی به عموم مردم هستند.

خرید آپارتمان در نیلوفر

خرید آپارتمان در عباس آباد

خرید آپارتمان در سهروردی شمالی