سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در توانیر تهران

محله توانیر محله‌ای در منطقه شش شهرداری است و در مرکز شهر تهران قرار دارد. این محله از شمال به خیابان عباس پور و بزرگراه همت، از جنوب و شرق به خیابان ولیعصر و از غرب به خیابان اسدآبادی دسترسی داشته و در مجاورت محله‌های ‌ونک، گاندی، یوسف آباد و آرژانتین قرار گرفته است. محله توانیر به دلیل قرارگیری شرکت توانیر در این محله، به این نام شناخته شده است و نیمی از آن جزو منطقه سه می‌باشد. به‌ عبارتی آن بخشی که در بالای اتوبان همت است، منطقه سه و بخشی که در پایین اتوبان همت است، جزو منطقه شش محسوب می‌شود. مهم‌ترین خیابان‌های این محله، دو خیابان عباسپور و نظامی گنجوی هستند. خیابان عباسپور به دلیل نزدیکی به بیمارستان دی و وجود مطب‌های فراوان، شهرت دارد.

قیمت ملک در محله توانیر

محله توانیر یکی از محله‌های قدیمی تهران است که بافت آن بیشتر مسکونی بوده و مجتمع‌های تجاری و اداری در آن کمتر به چشم می‌خورد.

خرید آپارتمان در محله توانیر، به دلیل قرارگیری در قلب تهران و دسترسی راحت به سایر مناطق، افزایش داشته است. البته که قیمت خرید و اجاره آپارتمان در محله توانیر، کمی بالا است.

دسترسی به محله توانیر

بخشی از محله توانیر در طرح زوج و فرد قرار گرفته و همین موضوع، رفت و آمد را برای افرادی که خودروی شخصی دارند، سخت کرده است. البته که سرتا سر این محله را وسایل حمل و نقل عمومی مانند تاکسی، اتوبوس و بی آر تی راه آهن-پارک وی پوشش می دهد. محله توانیر ایستگاه مترو ندارد و برای دسترسی به این محله باید از ایستگاه مترو حقانی و میدان جهاد استفاده کنید.

امکانات محله توانیر

بیمارستان دی در خیابان توانیر و مرکز آریتمی تهران از مراکز درمانی مهم این محله هستند. این محله ۷ پارک بزرگ و کوچک در خود جای داده است؛ اما مهم‌ترین پارک محله توانیر پارک نظامی گنجوی و پارک ساعی می‌باشد. به علاوه یکی از معروف‌ترین آموزشگاه‌های موسیقی به نام آموزشگاه موسیقی کیوان ساکت در محله توانیر و در خیابان تختی واقع شده است.

خرید آپارتمان در گاندی

خرید آپارتمان در ولیعصر

خرید آپارتمان در ونک