سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در قائم مقام تهران

خیابان قائم مقام در منطقه شش شهرداری تهران واقع شده است. این محله در قلب محدوده طرح ترافیک قرار گرفته و در نتیجه کار را برای افرادی که از خودروی شخصی استفاده می‌کنند، سخت می‌کند. بافت این محله اغلب تجاری و اداری است، اما ساخت و ساز خانه‌های مسکونی نیز در آن دیده می‌شود. قیمت ملک در این محله متوسط رو به بالا است و افراد زیادی را به خرید آپارتمان در محله قائم مقام تهران جلب می‌کند. محله قائم مقام از محله‌های عباس آباد - اندیشه، قائم مقام - سنائی، ایرانشهر و آرژانتین - ساعی عبور می‌کند. به‌علاوه محله قائم مقام از جنوب به خیابان کریمخان، از شرق به بزرگراه مدرس، از غرب به خیابان میرزای شیرازی و از شمال به خیابان مطهری دسترسی دارد.

دسترسی به قائم مقام

محله قائم مقام در محدوده طرح زوج و فرد است. بنابراین افراد زیادی نمی‌توانند روزانه از خودروی شخصی استفاده کنند. برای حمل و نقل مردم اتوبوس و خطوط تاکسیرانی وجود دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به این محله، در انتهای خیابان کریمخان زند قرار گرفته است. این محله ایستگاه مترو ندارد و برای حمل و نقل با مترو باید به ایستگاه‌های مجاور بروید.

امکانات محله قائم مقام

از جمله مراکز خرید قائم مقام می‌توان به برج اداری-تجاری امید 2، مرکز خرید آوا سنتر، فروشگاه جانبو، مرکز خرید گل نرگس و مرکز خرید آلماجین اشاره کرد. مراکز درمانی مهم این محله پر تردد شامل مرکز جامع اندیشه سلامت روان، بیمارستان تهران کلینیک و دفتر ارزیابی شنوایی-تعادل می‌باشد. از خیابان‌های مهم دیگر محله قائم مقام می‌توان به خیابان مفتح، بهشتی، گلریز، مشاهیر و خردمند شمالی اشاره کرد. سفارت اندونزی، اداره ثبت اسناد و املاک ولیعصر، دیوان محاسبات استان تهران و سازمان امور مالیاتی کشور از مراکز مهم محله قائم مقام است.

خرید آپارتمان در آرژانتین

خرید آپارتمان در بهجت آباد

خرید آپارتمان در عباس آباد