سایت خرید و فروش خانه و آپارتمان در گاندی تهران

خیابان گاندی یکی از معروف‌ترین خیابان‌های شهر تهران است که در منطقه‌های سه و شش واقع شده است. محله گاندی از شمال با بزرگراه حقانی، از جنوب با بزرگراه سردار سلیمانی، از شرق با بزرگراه مدرس و از غرب با خیابان ولیعصر مجاورت دارد. به‌علاوه در مجاورت محله‌های یوسف آباد، محله ونک، محله داوودیه، محله نیلوفر، محله ظفر، محله سید خندان، محله آرژانتین و محله توانیر قرار دارد.

این خیابان به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم‌ می‌شود که گاندی شمالی در بلوار میرداماد و گاندی جنوبی در خیابان حقانی قرار دارد. از خیابان‌های معروف گاندی می‌توان به خیابان جردن (بلوار نلسون ماندلا) و چهارراه جهان کودک اشاره کرد.

قرارگیری محله گاندی در بین بزرگراه‌های سردار سلیمانی، بزرگراه مدرس، بزرگراه حقانی و خیابان ولیعصر، دسترسی به این محله را آسان کرده است. البته از طریق میدان ونک و خیابان ولیعصر نیز می‌توانید به محله گاندی دسترسی پیدا کنید. اگر از وسایل نقلیه عمومی استفاده می‌کنید، ایستگاه مترو حقانی، ایستگاه همت، اتوبوس‌ بی آر تی و تاکسی‌های خطی برای خدمت رسانی به شما وجود دارند.

امکانات محله گاندی

از آنجایی که بافت این محله، بافتی اداری و تجاری است، بسیاری از شرکت‌ها و مراکز خرید در این محله قرار گرفته‌اند. از جمله امکانات تفریحی محله گاندی می‌توان به بوستان آب و آتش، پل طبیعت و پارک طالقانی اشاره کرد. هتل بیمارستان گاندی، بیمارستان دی، بیمارستان کسری، بیمارستان مهرگان و کلینیک تخصصی دندانپزشکی مهر گاندی از امکانات درمانی این محله می‌باشند. مرکز خرید گاندی در تقاطع بزرگراه همت از جمله مراکز خرید قدیمی شهر تهران بوده که انواع رستوران، کافی شاپ و بوتیک در آن قرار دارد.

قیمت خرید آپارتمان در گاندی

در خیابان گاندی، بافت تجاری و اداری نسبت به بافت مسکونی ارجحیت داشته و قیمت خرید آپارتمان در گاندی تابعی از بافت تجاری این محله است. دسترسی مناسب خیابان گاندی به سایر مناطق و امکانات این محله، رنج قیمت ملک را در این منطقه از تهران کمی بالا برده است.

خرید آپارتمان در ونک

خرید آپارتمان در توانیر

خرید آپارتمان در آرژانتین