سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در فلسطین تهران

فلسطین یکی از محله‌های منطقه شش تهران محسوب می‌شود که با محله‌های معروفی همچون کشاورز، انقلاب، دانشگاه تهران و پارک لاله مجاورت دارد.

فلسطین یکی از محله‌های قدیمی پایتخت محسوب می‌شود که حتی سن برخی از واحدهای مسکونی آن به بالای 45 سال هم می‌رسد. در واقع میتوان گفت که در این محله تعداد واحدهای مسکونی 10 تا 25 ساله بسیار زیاد است. البته در طی سالیان اخیر ساخت‌وسازهای بسیاری در این محله انجام شده، اما با گذر از محله فلسطین همچنان بافت قدیمی و سنتی آن قابل رویت است.

گفتنی است، خیابان فلسطین به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم شده که اگر تقاطع خیابان انقلاب را رد کنید، وارد فلسطین جنوبی می‌شوید. قسمت جنوبی خیابان فلسطین با خیابان پاستور تقاطع دارد. لازم به ذکر است که بگوییم خیابان فلسطین یک طرفه است. یعنی فقط می‌توانید از میدان فاطمی به سمت پایین، یعنی خیابان جمهوری بروید.

موقعیت قرارگیری محله فلسطین

اگر بخواهیم در خصوص موقعیت قرارگیری خیابان فلسطین توضیح دهیم، باید عنوان کنیم که این خیابان به ترتیب از شمال به جنوب با بلوار کشاورز، خیابان طالقانی، خیابان انقلاب، خیابان جمهوری و خیابان پاستور (نهاد ریاست جمهوری) تقاطع دارد. بخش جنوبی این خیابان در محدوده نهاد ریاست جمهوری، کاخ مرمر و حسینیه امام خمینی قرار دارد.

قیمت آپارتمان در فلسطین

اگر به دنبال خرید آپارتمان در فلسطین تهران هستید؛ لازم است که بدانید تنوع متراژی در این محله زیاد است. چه افرادی که به دنبال خانه‌های زیر 80 متر و چه کسانی که به دنبال واحدهای مسکونی بزرگ متراژ هستند، به راحتی امکان یافتن خانه ایده‌آل خود را خواهند داشت.

خیابان فلسطین به خیابان‌های مهمی همچون خیابان جمهوری، لبافی نژاد، کشاورز، طالقانی، جویبار، ایتالیا و نظری متصل شده است. همین موضوع یک امتیاز مهم برای خرید خانه در فلسطین تهران محسوب می‌شود.

با خرید آپارتمان در فلسطین تهران شما به راحتی به مراکز آموزشی، درمانی، اداری، رفاهی و … دسترسی خواهید داشت. این محله به دلیل دسترسی راحت به سایر مناطق تهران، امکان استفاده از امکانات سایر محلات و مناطق تهران را برای شما فراهم می کند.

خرید آپارتمان در بلوار کشاورز

خرید آپارتمان در میدان ولیعصر

خرید آپارتمان در جمهوری