سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در شاهین تهران

اگر به دنبال خرید آپارتمان در محله شاهین هستید، بهتر است که بدانید یک محله دنج و آرام، خوش آب و هوا و دارای امکانات مطلوب رفاهی را برای سکونت انتخاب کرده‌اید.

محله شاهین در منطقه پنج شهرداری تهران و در شمال غربی پایتخت واقع شده است که بعد از انقلاب ساخت‌وسازهای بسیاری در آن انجام شد و مسیر رو به ‌پیشرفتی را در پیش گرفت.

از جنت‌آباد، باغ فیض و پونک به عنوان محله‌های همسایه شاهین می‌توان نام برد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید، محله شاهین در گذشته جزو جنت آباد بود، اما در دهه هشتاد با استقلال برخی از محلات تهران، محله شاهین شمالی نیز از محله جنت‌آباد مرکزی جدا شد و به محله‌ای مستقل تبدیل گردید.

این محله، از سمت شمال به بزرگراه آبشناسان و از سمت جنوب به بزرگراه همت منتهی می‌شود. قرارگیری محله شاهین در سه شاهراه اصلی تهران یعنی بزرگراه آبشناسان، همت و ستاری باعث شده  است تردد به این محله بسیار آسان باشد.

دسترسی محله شاهین

دسترسی راحت به حمل‌ونقل عمومی یکی دیگر از ویژگی‌های بسیار مهم این محله است که دسترسی ساکنان این محله به سایر نقاط شهر را بسیار تسهیل کرده است. ایستگاه مترو ارم سبز نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به محله شاهین است. 

یکی از ویژگی‌های بسیار مهم این محله، دسترسی به امکانات رفاهی است که باعث شده ساکنان آن از سکونت در این محله رضایت داشته باشند. این محله از لحاظ امکانات درمانی در جایگاه خوبی قرار گرفته و یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های تهران، یعنی بیمارستان عرفان در نزدیکی همین محله واقع شده است. از خیابان‌های مهم این محله می‌توان به خیابان کبیری و مخبری اشاره کرد.

قیمت خرید مسکن در محله شاهین

بافت مسکونی این محله تقریباً جوان است و خرید آپارتمان در محله شاهین نیازمند نقدینگی نسبتا بالایی است؛ چرا که متوسط قیمت مسکن در آن از متوسط قیمت ملک در تهران بالاتر است.

خرید آپارتمان در جنت آباد شمالی

خرید آپارتمان در جنت آباد مرکزی

خرید آپارتمان در پونک