خرید و فروش خانه و آپارتمان در پونک

پونک یکی از محله‌های غربی تهران به شمار می‌رود که بخش عمده‌ای از آن در منطقه پنج و بخش دیگر آن در منطقه دو تهران قرار گرفته است که از شمال به بزرگراه نیایش و از شرق به اتوبان اشرفی اصفهانی، از غرب به اتوبان شهید ستاری و از جنوب به اتوبان شهید همت دسترسی دارد .

در حال حاضر پونک یکی از محله‌های محبوب غرب تهران برای خرید آپارتمان به شمار می‌رود که طبق برآوردها، قدمت آن به بیش از 700 سال می‌رسد. با اینکه پونک یکی از محله‌های قدیمی تهران است، اما بافت امروزی آن به دلیل ساخت‌وسازهای بسیار زیادی که در طی سالیان اخیر انجام شده، جوان و نوساز می‌باشد.

از خیابان‌های مهم محله پونک می‌توان به بلوار همیلا، بلوار میرزابابایی، خیابان سردار جنگل، خیابان ایران زمین شمالی، خیابان ایران زمین جنوبی، میدان استاندارد و بلوار عدل اشاره کرد.

ویژگی خرید خانه در پونک

یکی از ویژگی‌های خرید آپارتمان در پونک، تنوع نوع ساخت و متراژ است که باعث شده قدرت خرید خانه افزایش پیدا کند. متراژ واحدهای مسکونی در پونک بین 50 تا 250 متر است.

قیمت ملک در بخش‌هایی از پونک که در منطقه پنج واقع شده است، به نسبت بخش‌هایی که در منطقه دو واقع شده ارزان‌تر است، اما به‌طور کلی خرید خانه در پونک نیازمند نقدینگی نسبتا بالایی است.

مجموعه ما به شما در خریدوفروش هر ملک در هر منطقه کمک می‌کند؛ بنابراین می‌توانید انواع آگهی‌های قیمت خانه در پونک یا قیمت آپارتمان در پونک تهران را بر اساس منطقه، قیمت و سال ساخت به نمایش بگذارید و برای هر تبلیغ مشخص کنید که کدام ویژگی مناسب است.

دسترسی و امکانات محله پونک

دسترسی راحت به امکانات رفاهی، درمانی، اداری، بانکی، ورزشی، آموزشی و ... باعث شده که ساکنان محله پونک از رفت‌وآمد به سایر نقاط شهر بی‌نیاز باشند و بتوانند نیازهای روزانه خود را در همان محله برطرف کنند. دسترسی راحت به حمل‌ونقل عمومی در این محله تردد را برای ساکنان آن به سایر مناطق تهران بسیار آسان کرده است.

آسان‌ترین و در دسترس ترین وسیله حمل‌ونقل عمومی در منطقه پونک اتوبوس BRT است که از بزرگراه اشرفی اصفهانی عبور می‌کند. گفتنی است سال گذشته ایستگاه مترو مرزداران هم در نزدیکی این منطقه افتتاح شد. درگذشته ساکنان این محله برای استفاده از مترو، خود را باید به ایستگاه مترو صادقیه می‌رساندند.

اگر قصد خرید خانه در پونک یا قصد اطلاع از قیمت آپارتمان در پونک را دارید، می‌توانید خانه‌های این محله و اطلاعات آن‌ها را در وب‌سایت ما بیابید.

خرید آپارتمان در مرزداران

خرید آپارتمان در همیلا

خرید آپارتمان در اشرفی اصفهانی