خرید و فروش خانه و آپارتمان در بلوار فردوس

اگر قصد خرید ملک در یک محله خوش‌آب‌وهوا را دارید، به پیشنهاد ما ابتدا سری به محله بلوار فردوس بزنید. بلوار فردوس محله‌ای با بافت تقریباً نوساز است و در میان آن‌ها ساختمان‌هایی با بافت قدیمی نیز به چشم می‌خورد. تقسیم‌بندی این محله به دو قسمت شرق و غرب صورت گرفته است. امکانات موجود در بلوار شرق و غرب فردوس با یکدیگر متفاوت است و روی افزایش قیمت خانه تأثیرگذار است.

بلوار فردوس شرق دسترسی راحت‌تری به امکانات رفاهی نسبت به بلوار فردوس غرب دارد؛ همین عامل منجر شده تا این قسمت از محله از ترافیک بیشتری برخوردار باشد. اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که اولویت اول خود را دسترسی راحت به امکانات می‌دانید، بلوار فردوس شرق بهترین انتخاب برای شما است؛ در غیر این صورت اگر به دنبال محیطی آرام به‌دوراز شلوغی برای خرید خانه هستید، بلوار فردوس غرب را انتخاب کنید. با همه این تفاسیر در کل این محله به دلیل آب‌وهوای خوب و امکانات فراوان، متوسط قیمت خانه در آن نسبت به میانگین قیمت آپارتمان در سایر محله‌های تهران، متوسط روبه‌بالا است.

خرید خانه در بلوار فردوس

 

بلوار فردوس شرقی با معابر مهمی چون بزرگراه ستاری، بزرگراه آیت‌الله کاشانی، ناصر حجازی، مهندس بازرگان، فردوس غربی، سازمان آب، مالکی، گلستان شمالی، جهرمی، رامین جنوبی، احمدی، قبادی، حسن‌آباد، وفا آذر جنوبی، عقیل، ابراهیمی شمالی، وفا آذر شمالی، علی حسینی، رامین شمالی و ولیعصر به دیگر محله‌ها متصل گردیده است. بلوار فردوس غربی از شمال با بزرگراه علامه جعفری، از شرق با بزرگراه ستاری، از غرب با کوی ارم، از سمت جنوب با اتوبان تهران - کرج محدود شده است. خیابان‌های مهم این محله شامل خیابان بهار شمالی و جنوبی، خیابان ورزی شمالی و جنوبی، خیابان پروانه، بلوار شقایق و خیابان لاله است.

بلوار فردوس به دلیل متصل بودن به بزرگراه‌ها از لحاظ تردد کاملاً در دسترس است. این محله در طرح ترافیک زوج و فرد قرار ندارد؛ بنابراین می‌توانید هر ساعت از روز با اتومبیل شخصی خود در این محله رفت‌وآمد کنید. از سوی دیگر محله بلوار فردوس جزو اولین محله‌های تهران بوده که به خط مترو مجهز شده است. خط متروی صادقیه و ارم سبز امکان تردد راحت را برای ساکنان این منطقه فراهم کرده است. علاوه‌برآن ایستگاه‌های اتوبوس و تاکسی فراوانی در این محله به چشم می‌خورند که منجر شده تا ساکنان این محله از لحاظ حمل‌ونقل مشکلی نداشته باشند.

سایت دلتا شما را در خریدوفروش هر ملک در هر منطقه کمک می‌کند؛ بنابراین می‌توانید انواع آگهی‌های خرید خانه در بلوار فردوس شرق یا قیمت آپارتمان در بلوار فردوس شرق را بر اساس منطقه، قیمت و سال ساخت به نمایش بگذارید و برای هر تبلیغ مشخص کنید که کدام ویژگی مناسب است.

امکانات محله بلوار فردوس

 

امکانات رفاهی، عامل اصلی در انتخاب یک محله برای خرید خانه به شمار می‌آید. قسمت شرقی بلوار فردوس در مقایسه با بلوار فردوس غربی به دلیل نزدیکی به متروی صادقیه پرجمعیت‌تر و به طبع دارای ترافیک بیشتری‌ است. در کل می‌توان گفت این محله به دلیل مجاورت با باغات متعدد از آب‌وهوای خوبی برخوردار است. علاوه‌برآن این محله دارای دو مرکز خرید معروف مانند آیریک سنتر است. در این مرکز خرید هر نوع اقلام موردنیاز مانند پوشاک، کیف و کفش و لوازم‌آرایش وجود دارد. همچنین پاساژ آبشار که مانند یک بازارچه محلی در بلوار فردوس شرقی خودنمایی می‌کند. وجود این مراکز تجاری باعث شده تا عده‌ زیادی برای خرید این محله را انتخاب کنند. در نتیجه شاهد بار ترافیکی بالایی در این محله هستیم.

وجود پارکینگ‌های طبقاتی در این پاساژها این امکان را برای شهروندان به وجود آورده تا دغدغه‌ای برای پارک ماشین نداشته باشند و با خیالی راحت خرید کنند. بلوار فردوس دارای آموزشگاهی فراوانی است که باعث شده تا افرادی که قصد خرید ملک در این محله را دارند مشکلی برای ثبت‌نام فرزندان خود نداشته باشند. وجود بوستان‌های متعدد مانند پارک اقاقیا، پارک الهام و پارک ارم منجر شده تا افراد زیادی برای گذراندن اوقات فراغت خود این محله را انتخاب کنند. پارک ارم مهم‌ترین آن‌ها به شمار می‌آید که هرگونه امکانات تفریحی مانند شهربازی، استخر و باغ‌وحش در آن وجود دارد.

اگر قصد خرید آپارتمان در بلوار فردوس یا قصد اطلاع از قیمت آپارتمان در بلوار فردوس را دارید، می‌توانید خانه‌های این محله و اطلاعات آن‌ها را در وب‌سایت ما بیابید.

خرید آپارتمان در سازمان برنامه جنوبی

خرید آپارتمان در سازمان برنامه شمالی

خرید آپارتمان در آیت الله کاشانی