خرید و فروش خانه و آپارتمان در شهرک اکباتان

شهرک اکباتان در منطقه پنج و در غرب تهران واقع شده است. ساختمان‌های این شهرک در دوران پهلوی ساخته شده اند و ضد زلزله هستند. داخل این شهرک هر گونه امکاناتی مانند مراکز خرید و فروش، نانوایی، بیمارستان و انواع و اقسام مدارس تاسیس شده است. شهرک اکباتان 3 فاز دارد . هر سه فاز آن برای سکونت مناسب است. به دلیل وجود امکانات کافی و بالا، افراد زیادی به سراغ خرید آپارتمان در شهرک اکباتان می‌روند. به علاوه قیمت آپارتمان در شهرک اکباتان از سایر محله‌های اطراف این منطقه، بالاتر محاسبه می‌شود. اکباتان از سمت شمال به بزرگراه تهران کرج، از جنوب به بزرگراه شهید لشگری، از شرق به شهرک آپادانا و کوی بیمه و از غرب به نمایشگاه صنایع هوایی دسترسی دارد. آب و هوای این محله به دلیل وجود بوستان های متعدد بسیار مناسب است. همچنین اکثر ساکنان این منطقه، کارمندان دولت و نظامیان هستند.

دسترسی به شهرک اکباتان

اگر خودروی شخصی دارید، می‌توانید از بزرگراه‌های لشگری، ستاری، باکری و شیخ فضل‌الله به این شهرک دسترسی داشته باشید. اگر به دنبال رفت و آمد با وسایل نقلیه عمومی هستید، خیالتان از این بابت راحت باشد. وجود ایستگاه مترو اکباتان در داخل شهرک و ایستگاه‌های بیمه و ورزشگاه آزادی در نزدیکی آن، حمل و نقل را برای شما آسان کرده است. اتوبوس‌های اکباتان نیز برای رفت ‌و آمد شهری در دسترس هستند. از خیابان‌های مهم این شهرک می‌توان به خیابان راه‌آهن، ورزش، شکوری، صنایع هواپیمایی، بلوار ابوالقاسم بوذری و میدان بسیج اشاره کرد.

مجموعه ما به شما در خریدوفروش هر ملک در هر منطقه کمک می‌کند؛ بنابراین می‌توانید انواع آگهی‌های خرید خانه در اکباتان یا قیمت آپارتمان در شهرک اکباتان فاز1، قیمت آپارتمان در شهرک اکباتان فاز2، قیمت آپارتمان در شهرک اکباتان فاز3 را بر اساس قیمت و سال ساخت به نمایش بگذارید و برای هر تبلیغ مشخص کنید که کدام ویژگی مناسب است.

امکانات شهرک اکباتان

چند نمونه از شناخته ‌شده‌ ترین‌ مراکز رفاهی اکباتان عبارتند از مرکز مگامال، رستوران ایتالیایی مانلی، جگرکی بهار نارنج، کافه ویونا، بازارچه اکباتان. مراکز آموزشی اکباتان که جزو امکانات خوب این محله نیز  به شمار می‌آیند عبارتند از مدرسه امنایی شهید عموئیان، دبستان صادقین، دبستان شهید ناظم، دبیرستان متوسطه امام خمینی و ...

اگر قصد خرید آپارتمان در اکباتان یا قصد اطلاع از قیمت آپارتمان در اکباتان را دارید، می‌توانید خانه‌های این محله و اطلاعات آن‌ها را در وب‌سایت ما بیابید.

خرید آپارتمان در بلوار فردوس

خرید آپارتمان در کوی بیمه

خرید آپارتمان در سازمان برنامه جنوبی