سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در شمس آباد تهران

شمس آباد واقع در شمال شرقی تهران در شهرداری منطقه چهار تهران است. این محله بین چهار بزرگراه زین الدین در شمال، بزرگراه رسالت در جنوب، بزرگراه صیاد شیرازی در غرب و بزرگراه امام علی در شرق قرار گرفته است. از خیابان‌های مهم این محله می‌توان به خیابان امیرنیا، خیابان شهید کمالی، خیابان رحیمی، خیابان غلامحسین کرد، خیابان مولوی، خیابان استاد حسن بنا، خیابان کاووسی، خیابان سرو آبادی، خیابان هاشمی و خیابان خانعلی اشاره کرد.

درگذشته محله شمس آباد را با نام عین الدوله می‌شناختند. از نشانه‌های بارز این محله می‌توان به حضور ارمنی‌های عزیز در این منطقه اشاره کرد. با توجه به آنکه محل زندگی، نقش بسیار مهمی در آسایش و رفاه زندگی شما دارد لازم است که در انتخاب محله دقت لازم را به خرج دهید؛ چرا‌که محله‌ای که امکانات رفاهی مناسبی نداشته باشد، شرایط زندگی در آن دشوار خواهد بود.

قیمت خانه در شمس آباد

از ویژگی‌های بارزی که باعث علاقه افراد به سکونت در این منطقه شده است، دسترسی راحت و فضای سبز بسیار  در این محله است. همین عامل باعث افزایش درخواست و بالا رفتن قیمت در این منطقه شده است. اما لازم به ذکر است قیمت مسکن در محله شمس آباد به نسبت، پایین‌تر از منطقه پاسداران است.

امکانات محله شمس آباد

یکی از مزیت‌های مهم که باعث کاهش ترافیک در این محله شده است، وجود خیابان‌های عریض در آن است. همچنین دسترسی به ایستگاه متروهای انصاری و زین الدین در غرب آن و پایانه اتوبوس رانی که در این محله واقع شده اند بر اقبال آن افزوده است. علاوه بر آن وجود مرکز خرید دنیای نور که از مراکز خرید معروف در تهران به شمار می‌رود نیز ساکنان منطقه را از تردد به دیگر نقاط تهران برای خرید بی‌نیاز می‌کند. از دیگر نکات مثبت محله شمس آباد، نزدیک بودن نسبی به پارک جنگلی لویزان است. همچنین بوستان‌های ملل، مجیدیه و دهقان در این محله قرار دارند. از دیگر مزیت‌های این منطقه وجود ورزشگاه مجهز آرش میراسماعیلی است که امکان انجام تمام فعالیت‌‌‌‌‌‌‌های ورزشی در آن وجود دارد.

خرید آپارتمان در پاسداران-ضرابخانه

خرید آپارتمان در حسین آباد

خرید آپارتمان در مجیدیه جنوبی