سایت خرید ملک و آپارتمان در شهید عراقی

 شهید عراقی در منطقه چهار شهرداری تهران و در شمال شرق تهران قرار دارد. جالب است بدانید این محله از خیابان‌هایی همچون خیابان خواجه عبدالله انصاری، کشوری و گیلان شرقی عبور می‌کند.

قیمت خرید آپارتمان در محله شهید عراقی

این محله به دلیل قرارگیری در محدوده محله پاسداران به خیابان‌هایی همچون نگارستان، بوستان، اختیاریه، هروی، فرخی یزدی، گل نبی، ضرابخانه، بهستان، حصار بوعلی، شهرک شهید چمران، کلاهدوز، دروس، بهارستان، فرمانیه، لسانی، احتشامیه و اقدسیه دسترسی بسیار نزدیکی دارد. متوسط قیمت آپارتمان در محله شهید عراقی نسبت به میانگین قیمت آپارتمان در سایر محلات شهر تهران بالاتر گزارش شده است.

 راه‌های دسترسی به محله شهید عراقی

شهید عراقی با دسترسی به خطوط اتوبوسرانی و تاکسیرانی از بهترین موقعیت جغرافیایی برخوردار می‌‌باشد. همچنین این محله به علت نزدیکی به خطوط ریلی درون‌شهری موجب تردد آسان و راحت به سایر مناطق مجاور شده است. این محله با قرارگیری در منطقه چهار شهرداری تهران به چهار خط ایستگاه مترو همچون متروی شهید زین‌الدین، نوبنیاد، هروی و حسین‌آباد موجب امنیت خاطر ساکنان این منطقه شده است. همچنین مجاورت با چهار بزرگراه صدر، صیاد شیرازی و امام علی بر سرعت تردد در این محله افزوده است. وجود پایانه‌های تاکسیرانی میدان نوبنیاد، چهارراه پاسداران و پایانه‌های اتوبوسرانی همچون رسالت، پایانه تجریش، بلوار صبا، بزرگراه شهید صدر و بابایی از دیگر مزایای این محله محسوب می‌شود.

امکانات محله شهید عراقی

شهید عراقی از امکانات رفاهی، آموزشی، درمانی و تفریحی بسیاری برخوردار می‌باشد. این امکانات شامل کافه روبرتو و پژوهشکده رویان و کلینیک خانواده ایرانی شعبه پاسداران، شهرکتاب پاسداران، مسجد رسول اعظم، فروشگاه پرشین، کلینیک دندانپزشکی پاسداران، پارک باران، بیمارستان قمر بنی‌هاشم، پارک صنوبر، بوستان علیشاهی و فروشگاه شهر تحریر می‌شود.

خرید آپارتمان در پاسداران - ضرابخانه

خرید آپارتمان در قبا

خرید آپارتمان در مهران