خرید و فروش خانه و آپارتمان در سراج

خرید آپارتمان در سراج تهران و سکونت در این خیابان و حوالی آن دسترسی مناسبی برای شما به سایر مناطق شهر تهران، مخصوصا شرق تهران ایجاد می‌کند. علاوه بر این امکانات رفاهی و شهری مناسبی در دسترس ساکنین این خیابان وجود دارد و از مزیت‌های دیگر خرید آپارتمان در سراج تهران نزدیک بودن به بوستان جنگلی لویزان و یاس است که ضمن بهبود آب و هوای منطقه امکان طبیعت‌گردی را نیز برای ساکنین این محله ایجاد کرده است.

سراج تهران کجاست؟

خیابان سراج تهران در منطقه 4 شهرداری تهران واقع شده است. چند سالی هست که نام این خیابان مهم در شرق تهران به شهید مظفری نیا تغییر کرده است و هنوز مردم تهران و شرق تهران این خیابان را به نام قبلی خود یعنی سراج می‌شناسند. این خیابان سه محله علم و صنعت، اوقاف و ده پونک را در منطقه 4 را در برمی‌گیرد و از مهم‌ترین خیابان‌های شرق تهران برای خرید آپارتمان است.

دسترسی‌های سراج تهران

خیابان سراج تهران از فرجام غربی در علم و صنعت آغاز می‌شود و با عبور از بزرگراه زین‌الدین در شمالی‌ترین بخش خود به خیابان استقلال در محله ده نارمک می‌رسد. از این رو این خیابان دسترسی مناسبی به محله‌های شرق تهران دارد. همچنین در نزدیکی این خیابان دو بزرگراه شهید سلیمانی و شهید باقری قرار دارند.

دسترسی سریع به دو ایستگاه مترو علم و صنعت و شهید باقری از مزیت‌های خرید آپارتمان در سراج تهران است. همچنین پایانه بی آر تی علم و صنعت در نزدیکی این خیابان قرار دارد و از نظر دسترسی به ناوگان عمومی خرید آپارتمان در سراج تهران بسیار مناسب است.

خرید آپارتمان در سراج تهران به معنی خرید آپارتمان در علم و صنعت، خرید آپارتمان در اوقاف و خرید آپارتمان در ده پونک است. با خرید آپارتمان در این خیابان به امکانات سه محله شرق تهران و منطقه 4 شهرداری تهران دسترسی مناسب دارید.

قیمت آپارتمان در سراج تهران

به دلیل پوشش سه محله از جنوب تا شمال، قیمت آپارتمان در سراج تهران متغیر است. اگر نسبت به خرید آپارتمان در علم و صنعت اقدام کنید، باید بهای بیشتری نسبت به خرید آپارتمان در ده ونک بپردازید. علی رغم اینکه هر دو در محدوده خیابان سراج تهران قرار دارند. پس با درنظرگرفتن موقعیت، متراژ، سن بنا و متریال و نوع ساخت آپارتمان می‌توانید نسبت به خرید آپارتمان در سراج تهران اقدام کنید.