سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در شهرک امید تهران

شهرک امید در منطقه چهار استان تهران واقع شده است که ساخت آن به دوره پیش از انقلاب برمی‌گردد. این شهرک در شمال شرقی تهران و در مجاورت پارک جنگلی لویزان و بوستان جنگلی یاس واقع شده است، از همین رو این شهرک از آب و هوای خوب و مطبوعی برخوردار است.

در خصوص تعداد واحدهای مسکونی ساخته شده در این شهرک باید عنوان کرد که شامل 18 برج، هزار و 946 واحد مسکونی و 54 خانه ویلایی است. طبق برآوردهای صورت گرفته حدود 8 هزار نفر در این شهرک اقامت دارند.

ویژگی شهرک امید

رعایت اصول ساخت مسکن، قوانین ملی ساختمان، مقاوم‌سازی، بهینه‌سازی مصرف انرژی به‌منظور جلوگیری از اتلاف سوخت و انرژی از جمله ویژگی‌های بسیار مهم این شهرک به شمار می‌رود که باعث شده این شهرک بتواند گواهینامه‌های ایزو ۹۰۰۱ و ایزو ۱۴۰۰۱ در مدیریت کیفیت و سلامت محیط زیست را از مؤسسه گاردین انگلستان دریافت نماید.

شهرک امید امکانات گوناگون ورزشی (زمین تنیس، استخر، سونا، زمین فوتسال، والیبال، جاده تندرستی و غیره)، فرهنگی (فرهنگسرا، کتابخانه و غیره) و تجاری (مجتمع تجاری 120 واحدی) برای نیازهای روزمره اهالی دارد.

اگر در خصوص وضعیت حمل‌ونقل عمومی این شهرک سؤال کنید باید بگوییم متأسفانه از وضعیت خوبی برخوردار نیست. یکی از معایب این شهرک که دسترسی را اندکی برای مردم سخت کرده است نبودن خط مترو  در این منطقه است.

قیمت آپارتمان در شهرک امید

اگر به دنبال خرید آپارتمان در شهرک امید هستید، لازم است که بدانید متراژ واحدهای مسکونی در این شهرک بالای 130 متر است. البته ذکر این نکته ضروری است که متوسط قیمت مسکن در این شهرک بالاست و خرید خانه در آن نیازمند نقدینگی نسبتا زیادی است.

خرید آپارتمان در لویزان

خرید آپارتمان در تهرانپارس غربی

خرید آپارتمان در قنات کوثر