خرید و فروش خانه و آپارتمان در نارمک

محله نارمک در شرق تهران واقع شده و در بین منطقه های چهار و هشت قرار گرفته است. محله نارمک توسط بزرگراه رسالت به دو بخش شمالی  و جنوبی تقسیم شده است. نزدیکی نارمک به بخش شمیران باعث شده است که این محله از آب‌وهوای بسیار خوبی برخوردار باشد که بخش شمالی آن از هوای مطبوع تری برخوردار است.

امکانات مناسب و دسترسی راحت به امکانات رفاهی باعث محبوبیت این محله شده است؛ از همین رو بسیاری خرید آپارتمان نارمک را انتخاب می‌کنند. یکی از ویژگی‌های بسیار مهم این محله دسترسی راحت به حمل‌ونقل عمومی است که باعث شده ساکنان آن دسترسی راحتی به سایر نقاط شهر داشته باشند.

خرید آپارتمان در نارمک

اگر به دنبال خرید آپارتمان در نارمک تهران هستید، لازم است که بدانید متوسط قیمت مسکن در این محله متوسط رو به بالاست و خرید خانه در آن نیازمند نقدینگی متوسطی است. مجموعه ما به شما در خریدوفروش هر ملک در هر منطقه کمک می‌کند.

خرید خانه در نارمک

شما می‌توانید انواع آگهی‌های خرید آپارتمان در نارمک یا قیمت آپارتمان در نارمک را بر اساس منطقه، قیمت و سال ساخت به نمایش بگذارید و برای هر تبلیغ مشخص کنید که کدام ویژگی مناسب است.

دسترسی محله نارمک

اگر با مترو به سایر نقاط شهر تردد می‌کنید، باید برای رسیدن به محله نارمک از خط 2 مترو تهران و از از ایستگاه های مترو فدک، گلبرگ، سرسبز و علم و صنعت استفاده کنید. محله نارمک از غرب به بزرگراه امام علی، از شرق به بزرگراه شهید باقری، از شمال به بزرگراه شهید زین‌الدین و لویزان و شیان و از جنوب به خیابان دماوند منتهی می‌شود. میدان رسالت، هفت حوض، هلال‌احمر و غدیر نیز از میدان مهم نارمک محسوب می‌شوند.

اگر تحمل شلوغی مترو برای شما مشکل است، برای تردد به این محله می‌توانید از خطوط بی آر تی نیز استفاده کنید. خطوط بی آر تی (میدان آزادی-تهرانپارس) و همچنین بی آر تی (پایانه بیهقی- پایانه علم و صنعت) در محله نارمک قرار دارند.

وجود مراکز تجاری، درمانی، اداری، آموزشی، رفاهی و … محله نارمک را از لحاظ دسترسی به امکانات، بسیار غنی کرده است و باعث شده که ساکنان آن برای تأمین مایحتاج روزانه خود نیاز نباشد که از محدوده این محله خارج شوند.

قیمت آپارتمان در نارمک

اگر قصد خرید خانه در نارمک یا قصد اطلاع از قیمت آپارتمان در نارمک را دارید، می‌توانید خانه‌های این محله و اطلاعات آن‌ها را در وب‌سایت ما بیابید.

خرید آپارتمان در خواجه عبدالله

خرید آپارتمان در مجیدیه شمالی