سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در لویزان تهران

لویزان در منطقه چهار تهران واقع شده  است که در گذشته یکی از روستاهای شمیران محسوب می‌شد. لویزان از شمال به ازگل، از شرق به شیان، از غرب به حسین آباد و از سمت جنوب به تپه‌های شمس آباد منتهی می‌شود.

با اینکه در طی سالیان اخیر ساخت‌وسازهای بسیاری در لویزان انجام شده، اما با گذر از این محله خانه‌های ویلایی و قدیمی بسیاری را مشاهده خواهید کرد که بافت جذابی را به این محله داده اند.

دسترسی و ویژگی های محله لویزان

خیابان پاسداران، هنگام و شیان از مهم‌ترین خیابان‌های محله لویزان محسوب می‌شوند. بسیاری این محله را با پارک جنگلی لویزان می‌شناسند؛ چرا که افراد زیادی برای تفریح از سایر نقاط تهران به این مکان تفریحی می‌روند. پارک جنگلی لویزان به عنوان یکی از بزرگ‌ترین فضاهای سبز تهران، آب و هوای بسیار مطبوعی را به این محله بخشیده است.

امام‌زاده لویزان یکی از مکان‌های مذهبی معروف این محله به شمار می‌رود.  این امام‌زاده،  مرقد پنج برادر به نام‌های حسین، سالم، محمد (ابوطالب)، عبدالرحیم (ابومحمد) و صائم است که بر بالای تپه‌ای در لویزان تهران قرار دارد. بنای امامزاده تاریخ ۱۳۰ ساله دارد و دارای بقعه‌ای چهارگوش با پوشش گنبدی شکل است.

دسترسی به حمل و نقل عمومی در این محله از وضعیت خوبی برخوردار است. اگر می‌خواهید با مترو تردد کنید، باید در ایستگاه نوبنیاد یا حسین‌آباد از قطار پیاده شوید و با تاکسی خود را به این محله خوش آب‌وهوا برسانید. ایستگاه اتوبوس چهارصد دستگاه لویزان و نیز سه راه لویزان و ولیعصر یا شمیران نو از جمله خطوطی هستند که می‌توان از آن‌ها به منظور جابجایی به سایر نقاط شهر تهران استفاده کرد.

قیمت مسکن در لویزان

اگر به دنبال خرید خانه در یک محله دنج، آرام و با اصالت هستید، ما خرید آپارتمان در لویزان را به شما پیشنهاد می‌کنیم، اما لازم به تأکید است که متوسط قیمت مسکن در این محله متوسط رو به بالاست. شما در این محله خانه هایی با متراژ و نوع ساخت متنوع را نسبت به بودجه خود خواهید یافت.

خرید آپارتمان در ازگل

خرید آپارتمان در حسین آباد

خرید آپارتمان در نوبنیاد