خرید و فروش خانه و آپارتمان در خواجه عبدالله

خرید آپارتمان در خواجه عبدالله امکان سکونت در محله‌ای را فراهم می‌آورد که درخت‌های بسیاری دارد و همین باعث زیبایی و خوش آب و هوا شدن آن شده است. همچنین لازم به ذکر است خیابان‌های اصلی محله عریض هستند و ضلع شرقی آن کاملا مسکونی است و باید گفت که با خرید آپارتمان در خواجه عبدالله تهران از امنیت بالایی برخوردار خواهید شد.

موقعیت خواجه عبدالله تهران

خواجه عبدالله نام یکی از مهم‌ترین خیابان‌های محله مهران تهران است. این محله در غربی‌ترین نقطه منطقه 4 شهرداری تهران واقع شده است. محله خواجه عبدالله با محله‌های سیدخندان از غرب، نیلوفر، دبستان و مجیدیه از جنوب، کاظم آباد از شرق، حسین آباد، مبارک آباد، قبا و ضرابخانه از شمال همسایگی دارد.

امکانات و دسترسی‌های خواجه عبدالله تهران

از مهم‌ترین دلایل محبوبت بعضی محله‌ها دسترسی‌های مناسب آن‌هاست. محله خواجه عبدالله یا همان محله مهران دسترسی بزرگراهی بسیار مناسبی دارد و از 4 طرف بین بزرگراه‌های صیاد شیرازی از شرق، بزرگراه همت از شمال، بزرگراه رسالت از جنوب و خیابان شریعتی از غرب محصور شده است. وجود ایستگاه مترو خواجه عبدالله در محله مهران از دیگر عوامل موثر در دسترسی مناسب به این محله است.

خرید آپارتمان در خواجه عبدالله تهران، شما را در یکی از بهترین محله‌های تهران با دسترسی بسیار مناسب صاحب خانه می‌کند. دسترسی‌ فوق‌العاده، موقعیت مناسب، امکانات رفاهی قابل قبول و مراکز تفریحی و تجاری متعدد از دلایلی است که خرید آپارتمان در خواجه عبدالله را توجیه‌پذیر می‌کند و به عنوان گزینه مناسب سرمایه‌گذاری و سکونت مورد توجه قرار می‌دهد. از طرفی خواجه عبدالله را می‌توان امن‌ترین محله تهران برای خرید خانه در تهران نامید.

قیمت آپارتمان در خواجه عبدالله تهران

محله خواجه عبدالله تهران محله‌ای مسکونی است و تعداد زیادی مجتمع و آپارتمان در این محله وجود دارد. برای خرید آپارتمان در محله خواجه عبدالله تهران باید با جمع‌‌آوری و مقایسه اطلاعات درباره امکانات و دسترسی خواجه عبدالله با سایر مناطق تهران نسبت به خرید آپارتمان در خواجه عبدالله تهران اقدام کنید. از موارد بسیار مهم هنگام تصمیم‌گیری برای خرید خانه در هر محله‌ای، قیمت خانه در آن منطقه است. قیمت آپارتمان در خواجه عبدالله تهران مانند سایر نقاط شهر تابعی از متراژ، دسترسی‌ها، سن بنا و امکانات آپارتمان است.