سای خرید و فروش خانه و آپارتمان در قلهک

قلهک محله‌ای در منطقه سه تهران است که درگذشته کوچه ده و کوچه سجاد نامیده می‌شود. قلهک جزو شمیرانات بوده و آب‌وهوای بسیار مطلوبی دارد. این محله از شرق به محله دروس (خیابان فکوریان)، از غرب به رودخانه قلهک، از شمال به باغ سفارت بریتانیا و از جنوب با خیابان پورمشکانی و خیابان ظفر (دستگردی) محدود می‌شود. در این محله تنوع مذهبی جالبی دیده می‌شود. سه قشر مسلمان، یهودی و ارمنی در این محله ساکن هستند. اگر سطح مالی شما متوسط به بالا است، قلهک محله خوبی برای سکونت است. خیابان یخچال، خیابان اصلی قلهک و خیابان دولت نیز از خیابان‌های قدیمی‌ آن محسوب می‌شود که محله قلهک و دروس را به هم متصل می‌کند.

قیمت خانه در قلهک تهران

محله قلهک از محله‌های شمال تهران است که در خیابان‌های آن ساختمان‌های لوکس و گران‌قیمتی دیده می‌شود. اگر قصد خريد اپارتمان در شريعتي قلهك  را دارید، باید پس‌انداز خوبی آماده کنید، زیرا قیمت ملک در این محله متوسط روبه‌بالا است.

مجموعه ما به شما در خریدوفروش هر ملک در هر منطقه کمک می‌کند؛ بنابراین می‌توانید انواع آگهی‌های خرید آپارتمان در قلهک یا قیمت آپارتمان در قلهک را بر اساس منطقه، قیمت و سال ساخت به نمایش بگذارید و برای هر تبلیغ مشخص کنید که کدام ویژگی مناسب است.

راه‌های دسترسی به قلهک

ایستگاه متروی قلهک و خطوط بی‌آرتی در خیابان‌های کلاهدوز و شریعتی، از راه‌های دسترسی به قلهک به‌وسیله وسایل نقلیه عمومی است. اگر قصد رفت‌وآمد با خودروی شخصی را نیز دارید، وجود بزرگراه صدر و همت در نزدیکی قلهک وضعیت دسترسی خوبی را ایجاد کرده است.

امکانات محله قلهک

از جاهای دیدنی قلهک می‌توان به باغ قلهک، پارک موزه آب و گورستان متفقین که از گورستان‌های تاریخی تهران است، اشاره کرد. امکانات درمانی مهم این محله شامل ساختمان پزشکان تهران و بیمارستان بزرگمهر است. برای عوض‌شدن حال و هوای خود می‌توانید به بوستان محصل، بوستان خلیج‌فارس و بوستان فرهنگ سری بزنید. دانشگاه مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد، دانشگاه آزاد علوم دارویی، مرکز زبان خارجه سفیر و مؤسسه آموزش زبان آلمانی گوته نیز از مراکز آموزشی معروف محله قلهک است.
اگر قصد خرید خانه در قلهک  یا قصد اطلاع از قیمت آپارتمان در قلهک را دارید، می‌توانید خانه‌های این محله و اطلاعات آن‌ها را در وب‌سایت ما بیابید.

خرید آپارتمان در شریعتی

خرید آپارتمان در دروس

خرید آپارتمان در کلاهدوز