سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در ملاصدرا تهران

خیابان ملاصدرا در شمال تهران و در منطقه سه واقع شده است. این خیابان، یک خیابان شرقی-غربی است که از اتوبان چمران آغاز شده و با گذر از خیابان‌های شیخ بهایی و شیراز و همچنین بزرگراه کردستان تا میدان ونک امتداد پیدا می‌کند. از دیگر خیابان­های اصلی که با ملاصدرا تقاطع مشترک دارند، می­توان به خیابان­های شاد (در جنوب)، پردیس شرقی (در شمال)، شیرازی (در شمال و جنوب)، گلشن و خوارزمی اشاره کرد. اگر به موقعیت مکانی خیابان ملاصدرا روی نقشه نگاه کنید، می‌بینید که این خیابان از شمال به ده‌ ونک، از جنوب به بزرگراه کردستان، از شرق به میدان ونک و از غرب به بزرگراه چمران منتهی می‌شود.

خیابان ملاصدرا دقیقا در حد فاصل ارتباطی شرق و غرب تهران قرار گرفته است. از آنجایی که این خیابان در همسایگی خیابان ولیعصر قرار گرفته، باعث شده است تا مردم به خطوط اتوبوس تندروی شهری تجریش- راه­­آهن دسترسی داشته باشند. همچنین ایستگاه تاکسی میدان ونک دقیقا در شمال این خیابان قرار گرفته است. در این خیابان ایستگاه مترویی وجود نداشته و اگر قصد رفت و آمد با مترو را دارید، باید به ایستگاه مترو حقانی یا میدان صنعت مراجعه نمایید.

خرید خانه در ملاصدرا

محدوده ملاصدرا از محله‌های مدرن تهران به شمار می‌رود. در این محدوده ساختمان‌های بلند و برج‌های تجاری زیادی وجود دارند که صاحبان کسب و کار را به خرید یا اجاره دفتر کار ترغیب می‌کنند. قیمت ملک در محدوده ملاصدرا با توجه به سن بنا، موقعیت ملک و دیگر شرایط متفاوت است اما بطور کلی قیمت آپارتمان‌های مسکونی در این محدوده کمی بالا است.

امکانات ملاصدرا

از مهم‌ترین مراکز درمانی پایتخت در خیابان ملاصدرا می‌توان به بیمارستان بقیه‌الله‌الاعظم، مرکز فیزیوتراپی شیخ بهایی و مرکز درمانی گلستان و کلینیک ملاصدرا اشاره کرد. از مراکز خرید نزدیک به خیابان ملاصدرا، مرکز خرید آینه ونک، مجتمع‌ تجاری ونک و مرکز خرید خورشید می‌باشد.  بوستان سئول و بوستان سید جمال الدین اسد آبادی نیز از جمله بوستان‌های سرسبز ملاصدرا می‌باشند.

خرید آپارتمان در شیراز شمالی

خرید آپارتمان در ونک

خرید آپارتمان در سئول