سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در کردستان تهران

بزرگراه کردستان یکی از بزرگراه‌های شمالی-جنوبی تهران محسوب می‌شود که در موازات بزرگراه شهید مدرس و شهید چمران قرار گرفته است.

این محله در منطقه سه و شش شهرداری تهران واقع شده است  و از محله‌های یوسف آباد، امیرآباد،کاووسیه و ونک می‌گذرد.

بزرگراه نیایش، خیابان رشید یاسمی، عطار، خیابان ونک، خیابان ملاصدرا، بزرگراه شهید همت، بزرگراه شهید حکیم، بزرگراه رسالت، بزرگراه جلال آل آحمد و بزرگراه شهید گمنام از جمله بزرگراه های ورودی و خروجی کردستان محسوب می‌شوند.

ویژگی خرید خانه در کردستان

بخش زیادی از واحدهای مسکونی در این محله سن بنای بین 5 تا 15 سال دارند؛ از همین رو می‌توان بافت مسکونی بزرگراه کردستان را جوان دانست. یکی از ویژگی های بسیار مهم برای خرید آپارتمان در کردستان تنوع متراژ و نوع ساخت واحدهای مسکونی است که این موضوع باعث شده است افرادی که از نقدینگی لازم برخوردار هستند، بتوانند به راحتی در این محله اقدام به یافتن خانه ایده‌آل خود کنند.

یکی از ویژگی های منفی خرید خانه در بزرگراه ها سر و صدای زیاد و آلودگی هوا است. اگر شما به دنبال خرید خانه در کردستان هستید به این موضوع باید دقت کنید.

قیمت خرید خانه در کردستان از متوسط مسکن شهر تهران بالاتر است؛ از همین رو خرید خانه در این محله نیازمند نقدینگی بالایی است. البته لازم به ذکر است که قیمت خانه بسته به نوع ساخت، سال ساخت، متراژ، امکانات واحد مسکونی، موقعیت جغرافیایی و ... متفاوت است.

خرید آپارتمان در یوسف آباد

خرید آپارتمان در امیرآباد

خرید آپارتمان در ملاصدرا