سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در جلفا تهران

محله جلفا در منطقه سه شهرداری تهران واقع شده است که با محله‌های میرداماد و سیدخندان مجاورت دارد. محله جلفا از میدان کتابی آغاز می‌شود و در زیر پل سیدخندان ختم می‌گردد.

یکی از معایب خیابان جلفا ترافیک سنگین آن است؛ چرا که باید این خیابان باریک و به نسبت بلند، تمام ترافیک خیابان‌های اطراف را یک جا به سمت سیدخندان روانه کند. 

خیابان جلفا به معابر مهمی مانند بزرگراه شهید همت، مجتبایی، کاویان غربی، گل نبی، ساسانی پور، ارسباران، احمدی روشن و همچنین کاویان شرقی متصل گردیده است و  شاید برایتان جالب باشد که بدانید نام کوچه‌های این محله از نام پرندگان انتخاب شده است.

وجود بافت شهری همگون، جلفا را به محله‌ای دل‌نشین برای سکونت تبدیل کرده است. از سوی دیگر دسترسی به امکانات رفاهی، تفریحی، آموزشی، اداری و ... شرایط مطلوبی را برای ساکنان این منطقه به همراه داشته است.

قیمت خرید خانه در جلفا

بافت مسکونی یک دست و خانه‌های خوش ساخت، آپارتمان‌های شیک با متریال خوب و وجود سازندگان نامدار در منطقه جلفا باعث شده است که خیابان جلفا دارای خانه‌های بسیار مناسب برای سکونت باشد.

اغلب واحدهای مسکونی در جلفای تهران، متراژ بالای 100 متر دارند از همین رو این محله بیشتر مناسب افرادی است که به دنبال خرید واحدهای مسکونی با متراژ بالا هستند. البته از آنجایی که متوسط  قیمت مسکن در این محله بالا است، خرید خانه با متراژ بالا نیازمند سرمایه زیادی خواهد بود.

خرید آپارتمان در سیدخندان

خرید آپارتمان در میرداماد

خرید آپارتمان در شریعتی