خرید و فروش خانه و آپارتمان در زیبادشت

زیبادشت از زیباترین محله‌های منطقه ۲۲ تهران است که از امکانات بسیاری برخوردار است. بوستان‌ها، مراکز خرید، مراکز درمانی و جاهای تفریحی زیادی در این محله واقع شده‌اند که خرید آپارتمان در زیبادشت تهران را انتخابی بی‌نظیر می‌کند. روستای تاریخی کن، باغات کن، بوستان جوانمردان و بیمارستان نیکان غرب از مهم ترین امکانات زیبادشت هستند.

اگر به دنبال سکونت در محله‌ای آرام و خوش آب و هوا هستید، خرید آپارتمان در زیبادشت تهران می‌تواند شما را به این هدف برساند. محله‌ای بسیار زیبا و جذاب که امکانات شهری بسیار زیادی دارد. بوستان‌ها و مراکز تفریحی این محله به قدری زیاد است که شما را از گشت‌وگذار در سایر مناطق تهران بی‌نیاز می‌کند.

زیبادشت تهران کجاست؟

محله زیبادشت در محدوده‌ی غربی شهر تهران واقع شده است. این محله در منطقه ۲۲ شهر تهران قرار گرفته است و از شمال با بزرگراه همت، از جنوب با میدان المپیک و بلوار هوانیروز، از غرب با بزرگراه آزادگان و از شرق با بوستان جوانمردان و رودخانه کن محدود شده است و با محله‌های ‌شهرک صدرا، هوانیروز، دهکده المپیک، اندیشه، گلستان، کن مجاورت دارد.

مردم معمولا به دنبال خانه‌هایی هستند که به مغازه، نانوایی، ایستگاه مترو، ایستگاه اتوبوس، مدرسه، فروشگاه‌های بزرگ و تفریحی و… نزدیک باشد. خرید آپارتمان در زیبادشت تهران شما را از پارک‌های زیبایی برخوردار می‌کند. از مهم‌ترین و پرطرفدارترین آن‌ها می‌توان پارک گلبرگ، پارک مروارید و پارک سپیدار را نام برد. از سمتی مراکز خرید بسیاری نیز در این منطقه زیبا احداث شده است.

قیمت آپارتمان در زیبادشت تهران

میانگین قیمت آپارتمان در زیبادشت تهران از میانگین قیمت آپارتمان در تهران بالاتر است. خرید آپارتمان در زیبادشت تهران به دلیل امکانات بسیار مناسب و محله‌های تمیز و آرام مورد همواره مورد توجه سرمایه‌گذاران بوده است.البته باید خاطرنشان کرد که قیمت آپارتمان در زیبادشت تهران بر اساس مکان، شرایط و امکانات آپارتمان، نوساز یا سن بنا و موارد دیگر متغیر است.