سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در وردآورد تهران

محله وردآورد یکی از محله‌های قدیمی تهران محسوب می‌شود که قسمتی از آن در منطقه بیست و یک و قسمت دیگر آن در منطقه بیست و دو تهران واقع شده است. در ادامه در خصوص مزایای خرید آپارتمان در وردآورد به شما خواهیم گفت.

شاید برایتان این سؤال پیش آمده  باشد که پیشینه نام وردآورد از کجا آمده است؟ وردآورد به معنای گل سرخ است. این محله در گذشته محل رویش گل‌های سرخ بسیاری بود از همین رو به نام آوردگاه گل سرخ یا همان وردآورد معروف شد.

نزدیکی این محله به بوستان ارم و پارک جنگلی چیتگر باعث شده است افرادی زیادی از سایر نقاط شهر تهران به این محله تردد کنند. این در حالی است که دسترسی سریع و آسان به گذرگاه‌ها و شریان‌های اصلی شهر یکی از مزایای بسیار مهم این محله به شمار می‌رود. وردآورد از سمت جنوب به شهر قدس، از سمت شمال آزادراه تهران-کرج و از سمت غرب به گرمدره منتهی می‌شود.

ویژگی و امکانات محله وردآورد

البته وجود مترو وردآورد باعث شده افرادی که از خودرو شخصی برای تردد استفاده نمی‌کنند، رفت‌وآمد به سایر نقاط شهر برایشان بسیار آسان باشد. در واقع می‌توان گفت نزدیکی این محله به بزرگراه‌ها و حمل و نقل عمومی از مزایای بسیار مهم این محله به شمار می‌رود.

با اینکه در طول سال‌های اخیر ساخت‌وسازهای زیادی در این محله صورت گرفته اما با گذر از آن همچنان در برخی مناطق این محله، شاهد بافت قدیمی و نامناسب شهری خواهید بود. خیابان ولیعصر اصلیترین خیابان منطقه وردآورد است که بسیاری از آپارتمان‌های نوساز و خانه‌هایی که به فروش می‌رسد، در محدوده این خیابان هستند.

این محله دارای شهرک‌های متعددی است که دارای امکانات مناسبی برای زندگی است و از همه مهم‌تر قیمت مسکن در آن از سطح متوسط رو به پایینی برخوردار است.

شهرک های معروف وردآورد عبارتند از: مروارید شهر، شهرک آتی، شهرک شاهد، شهرک وردآورد و شهرک شهید خرازی.

یکی از مزایای خرید آپارتمان در وردآورد این است این منطقه در حال رشد است و سرمایه گذاری در آن آینده خوبی به همراه خواهد داشت.

خرید آپارتمان در دریاچه چیتگر

خرید آپارتمان در شهرک صنعتی شریف

خرید آپارتمان در شهرک شهرداری